Społeczeństwo » Społeczeństwo

DRUGIE OPAKOWANIE PIELUCH LUPILU 60% TANIEJ – SPECJALNA PROMOCJA LIDL POLSKA

Opieka nad małym dzieckiem to nieskończona radość, satysfakcja, ale również zwiększone wydatki. Lidl Polska z myślą o rodzicach najmłodszych przygotował specjalną promocję, która pomoże lepiej zarządzić domowym budżetem.

Od czwartku, 13 maja, kupując pieluchy i pantsy Lupilu, za drugie opakowanie zapłacimy aż 60% mniej! Taniej kupimy również BIO dania w słoiczkach Lupilu – obowiązywać będzie promocja 2 + 1 za 1 zł.

Pierwsze lata życia dziecka łączą się również ze zwiększonymi wydatkami. Dlatego kupując ubranka czy pieluchy, warto zwrócić uwagę na ich wysoką jakość oraz atrakcyjną, niską cenę. Pieluchy Lupilu oferowane przez Lidl Polska posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz zostały przetestowane dermatologicznie w niezależnym instytucie Dermatest. Od czwartku, 13 maja, pojawi się specjalna promocja – drugie opakowanie pieluch i pantsów Lupilu będzie kosztować aż 60% taniej! Co ważne, w ofercie dostępny będzie szeroki wybór pieluch – od tych przeznaczonych dla noworodków (rozmiar 1) po pantsy dla nieco większych dzieci (rozmiary 5 i 6). Pieluchy są nie tylko bezpieczne, ale także miękkie i delikatne dla skóry dziecka.  Ponadto dzięki superchłonnym kanalikom szybko rozprowadzającym i zatrzymującym wilgoć, zapewniają suchą pieluszkę nawet do 12 godzin.

To nie jedyna promocja, którą w tym tygodniu przygotował Lild Polska. W ofercie sieci znajdziemy wiele produktów w niskich, atrakyjnych cenach, dzięki którym zrobimy kompleksowe zakupy dla naszych dzieci! Od czwartku, 13 maja, taniej kupimy BIO dania w słoiczku Lupilu dla dzieci oraz musy Bobovita – kupując 2 produkty, za trzeci zapłacimy tylko 1 zł. Taniej oferowane będzie także mleko Bebilon – za drugi artykuł zapłacimy 50% mniej! 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »