Gospodarka » Narzędzia

Drugie spotkanie dystrybutorów marki Stanley

Drugie spotkanie dystrybutorów marki Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych to miejsce tegorocznego spotkania kluczowych dystrybutorów marki Stanley.

W dniach 30 września - 7 października 2010 r. odbyło się już drugie z cyklu spotkań dystrybutorów marki Stanley. W tym roku wyjazd szkoleniowo – integracyjny został zorganizowany na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Spotkania z dystrybutorami to inicjatywa, której celem jest zacieśnienie relacji z kooperantami oraz podziękowanie im za udaną współpracę. W tegorocznym wyjeździe udział wzięli przedstawiciele 5 głównych partnerów Stanley – Profix Sp. z o.o., NTB Sp. J., AN-VIS, PGN Sp. z o.o. oraz KOM

6 dniowy pobyt w stanie Kalifornia wypełniły liczne atrakcje. Rozpoczął się od wizyty w San Francisco, miasta słynącego z mostu Golden Gate i wyspy Alcatraz, gdzie przez 29 lat funkcjonowało więzienie o zaostrzonym rygorze. Podczas kolejnych dni uczestnicy zwiedzili kolebkę światowego hazardu – Las Vegas oraz drugą co do wielkości metropolię w USA, Los Angeles. Podczas wyprawy dystrybutorzy mieli także okazję spotkać filmowe sławy, spacerując po bulwarze gwiazd w Hollywood oraz wykąpać się w Oceanie Spokojnym u wybrzeży plaż Santa Monica i Venice.

„Wyjazd ze Stanley’em to szczególnie pięknie spędzony tydzień, pełny cudownych wrażeń, niesamowitych widoków i doznań innego świata.” – wspomina uczestnik spotkania, Włodzimierz Kobus z firmy Profix Sp. z o.o. „Każdy dzień był inny, doskonale zorganizowany, w towarzystwie ludzi pełnych humoru, wspaniałych współtowarzyszy podróży. Jednym słowem niezapomniana przygoda i podróż w ciekawe i piękne miejsca Ameryki”.

W ciągu sześciodniowego wyjazdu, uczestnicy zwiedzili nie tylko największe miasta Kalifornii, ale przede wszystkim obejrzeli przepiękne krajobrazy zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Dolina Yosemite położona na zachodnich zboczach gór Sierra Nevada, z najwyższymi w USA wodospadami, czy też Pustynia Mojave, będąca jednym z najgorętszych miejsc w Ameryce Północnej, to tylko niektóre z przystanków wycieczki. Dystrybutorzy w trakcie wyjazdu odwiedzili również zaporę Hoovera na rzece Kolorado, Zabriskie Point w Dolinie Śmierci, wypili piwo w słynnej restauracji Bagdad Cafe przy drodze Route 66, której długość liczy aż 3939 km, a także zjedli obiad w westernowymi miasteczku Calico Ghost Town.

Kolejna spotkanie dystrybutorów marki Stanley to tylko kwestia czasu. Szczegóły i lokalizacja są niespodzianką.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »