Dom » Wnętrza

Dulux® Super Matt Plus – biel najwyższej próby

Dulux® Super Matt Plus – biel najwyższej próby
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy Dulux® Super Matt Plus to unikalne połączenie eleganckiej bieli i gwarantującej wyjątkową trwałość innowacyjnej formuły Diamond Technology™.

Biel jest klasyczna i ponadczasowa. Jest synonimem światła, przestrzeni i harmonii. Wnętrzom dodaje elegancji, rozświetla je i sprawia, że przestrzeń staje się lekka, przyjazna i stylowa. Minimalizm wyniósł biel na wyżyny wysublimowania, jednak jej uniwersalny charakter zapewnia doskonałość wnętrzom urządzonym w każdym stylu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niestety ta kojarząca się z czystością barwa jest niezwykle wymagająca. Sposobem na zachowanie nieskazitelnej bieli jest zastosowanie nowej lateksowej emulsji Dulux® Super Matt Plus - opartej na gwarantującej wyjątkową trwałość formule Diamond Technology™. 

Diamond Technology™ to nowoczesna formuła opracowana na wzór budowy diamentu. W oparciu o wysokogatunkową dyspersję eksperci Dulux® stworzyli emulsję nadającą pomalowanej powłoce szlachetną i wyjątkowo odporną strukturę. Zastosowanie formuły Diamond Technology™ sprawia, że plamy i zabrudzenia nie wnikają w pomalowaną ścianę, dzięki czemu można je łatwo usunąć, szybko przywracając powierzchni perfekcyjną biel. 

Atutem nowej Dulux® Super Matt Plus jest również jej doskonałe krycie oraz świetna wydajność – litr farby pozwala na pomalowanie nawet do 14 m2.


Dulux® Super Matt Plus to nie tylko unikalna formuła, ale również odmienione – stylowe opakowanie z baletnicą symbolizującą lekkość i czystość bieli. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach: 3L i 10L. 


Informacje o produkcie:
Dulux® Super Matt Plus to lateksowa emulsja o podwyższonej odporności na zmywanie.
Wydajność: do 14 m2 / 1l
Pojemność i cena: 
3L – 50,70 zł, 
10L – 134,30 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (1)

  • waclaw
    waclaw 2008-12-12 17:19:35

    przy ostatnim remoncie znajomy mnie namówił żeby kupić tę farbę i nie żałuję, z czystym sumieniem mogę ją polecić. super biała biel i wydajna


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »