Firma » Biznes

Duża transakcja na rynku obiektów handlowych. Galeria Tarnovia zmienia właściciela

Duża transakcja na rynku obiektów handlowych. Galeria Tarnovia zmienia właściciela
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 29 listopada 2023r sfinalizowano transakcję zakupu Galerii Tarnovia. Jest to jedna z największych transakcji na rynku nieruchomości handlowych w Polsce w tym roku.

Zdjęcia: https://1drv.ms/f/s!Ak6vnk2kpo84jKlCBakntsXXfc2OVg?e=esdDpP

Duża transakcja na rynku obiektów handlowych. Galeria Tarnovia zmienia właściciela.

W dniu 29 listopada 2023r sfinalizowano transakcję zakupu Galerii Tarnovia. Jest to jedna z największych transakcji na rynku nieruchomości handlowych w Polsce w tym roku.

Nowy właściciel, nowy zarządca, firma komercjalizująca i nowa strategia to ogromna szansa nie tylko dla powstałej w 2009 roku galerii, lecz również̇ znaczący bodziec rozwoju rynku lokalnego.

Inwestor planuje optymalizację obiektu poprzez zwiększenie jej powierzchni komercyjnej, nowe propozycje handlowe, usługowe i kulturalne. Będzie to dodatkowy atut dla miasta, kolejne miejsca pracy i większa atrakcyjność́ regionu.

Tarnovia jest doskonałym obiektem handlowym, który posiada dalsze możliwości rozbudowy oraz dywersyfikacji oferty dla klientów. Największym atutem jest jedyny w regionie kompleks kinowy (MULTIKINO), który stanowi podstawę̨ do rozwoju strefy rozrywkowej i to będzie się starał wykorzystać́ w nowej odsłonie Tarnovi nowy właściciel.

Mamy doświadczenie, sprawdzone narzędzia i koncepcje, które ożywią̨ Galerię Tarnovia twierdzi Piotr Dusik, prezes zarządu Retpro Solutions, nowego asset managera obiektu.

Galeria Tarnovia ma ogromny potencjał w zakresie rozbudowy portfela najemców, aby centrum mogło jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w procesach rekomercjalizacyjnych i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać w tym zakresie nowego właściciela - powiedział Michał Masztakowski, Head of Retail Agency Poland międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Zespól C&W zajmie się̨ rekomercjalizacją oraz doradztwem strategicznym Galerii.

Właścicielem Galerii Tarnovia i głównym inwestorem projektu jest europejska firma inwestycyjna z siedzibą w Londynie, która inwestuje w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe w całej Europie. W Polsce posiada portfolio blisko 200.000 PUM i ok. 100.000 GLA, w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Tarnowie.

Kontakt dla mediów media@galeria-tarnovia.com

GALERIA TARNOVIA

  • Data powstania: 2009 rok
  • Lokalizacja: ul. Krakowskiej 149 – trasa wylotowa z miasta w kierunku Brzeska, Bochni oraz Krakowa
  • Powierzchnia całkowita: 36.500 m2
  • Liczba sklepów: 60
  • Branże: spożywcza, odzieżowa, obuwnicza, dziecięca, sportowa, drogeryjna, budowlana, wyposażenia wnętrz, RTV/AGD, gastronomia, rozrywka, kino.
  • Liczba miejsc parkingowych: 430
  • Dodatkowe udogodnienia: pokój dziecka z rodzicem, Wi-Fi, punkty do ładowania telefonów, myjnia samochodowa

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mateuf8

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »