Firma » Biznes

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP

Dwa dni dla studentów i absolwentów w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP
Zobacz więcej zdjęć »
Piątek 18 maja 2012r. i sobota 19 maja 2012r. to dwa dni poświęcone dla studentów i absolwentów WSP TWP w Warszawie. Pierwszego dnia studenci i absolwenci będą mogli skorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu autoprezentacji a drugiego dnia wezmą udział w targach pracy.

Szkolenie dla studentów i absolwentów WSP TWP w Warszawie oraz targi pracy są organizowane przez Akademickie Biuro Karier WSP TWP w Warszawie (ABK). Oba wydarzenia mają charakter cykliczny. Bezpłatne szkolenia dla studentów i absolwentów odbywają się kilka razy do roku w nieregularnych odstępach, targi pracy natomiast raz w roku.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- ABK zajmuje się organizacją i prowadzeniem klubu absolwenta- mówi Magdalena Wolfart-Samselska, kierowniczka Akademickiego Biura Karier WSP TWP w Warszawie- w jego ramach oferujemy studentom i absolwentom bezpłatne doradztwo zawodowe, organizujemy bezpłatne kursy, szkolenia, wykłady. Wspieramy inicjatywy studentów i absolwentów takie jak pisanie projektów i organizowanie konferencji naukowych. Dwa razy do roku przeprowadzamydla nich targi: targi pracy w pierwszej połowie roku oraz targi staży i praktyk w drugiej połowie roku. Poprzez tego typu działania chcemy wspierać absolwentów i studentów w ich rozwoju zawodowym i liczymy na to, że dzięki naszym zabiegom bardziej przywiążą się do uczelni. 

Do tej pory inicjatywy ABK skierowane do studentów i absolwentów cieszyły się dużym powodzeniem. Każda nowa inicjatywa spotyka się z zainteresowaniem coraz większej rzeszy obecnych i byłych studentów. 

Wykłady i targi odbędą się w Warszawie przy ul. Urbanistów 3 (Ochota) w budynku Wydziału Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie. Każdy student i absolwent uczelni chcący skorzystać z kursu lub jest zainteresowany ofertą targową może otrzymać więcej informacji w Akademickim Biurze Karier- ul. Urbanistów 3, Warszawa, tel. 22 822 96 23 w 202 lub 204, e-mail: abk.warszawa@wsptwp.eu. Informacje będą również publikowane na stronie www.wsptwp.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »