Technologie » Komputery

Dwóch Polaków laureatami konkursu „In Search of Incredible”!

Dwóch Polaków laureatami konkursu „In Search of Incredible”!
Zobacz więcej zdjęć »
Dwóch Polaków – Ariel Smolak z Rybnika i Bartosz Morawski z Warszawy - zostało nagrodzonych w globalnym konkursie „In Search of Incredible” zorganizowanym przez firmy ASUS i Intel. 31 stycznia, w warszawskiej siedzibie firmy ASUS, odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Polscy laureaci wykazali się ogromną kreatywnością i włożyli wiele energii w wykonanie prac konkursowych. Ich wysiłki zostały docenione przez międzynarodowe jury z muzykiem Jasonem Mrazem na czele.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

„Jestem dumny z faktu, że aż dwóch Polaków zostało laureatami konkursu. Tytaniczna praca jaką wykonali doskonale oddaje charakter konkursu i jego ideę niesamowitości. Wręczenie nagród było dla mnie prawdziwą przyjemnością” – mówi Bartosz Jeziorański, Country Manager w ASUS Polska.

 

W ramach kampanii „In Search of Incredible” tajwański producent zaprosił do współpracy grupę artystów, w skład której weszli m.in.: nagrodzony Grammy muzyk Jason Mraz, reżyser filmowy Andy Morahan oraz fotograf Don McCullin. Artyści byli twarzami akcji, której kluczowym elementem był międzynarodowy konkurs. Jason Mraz, wokalista, autor piosenek i wielokrotny zdobywca platynowej płyty, był członkiem jury oceniającym nadesłane prace.

 

Konkurs „In Search of Incredible” był częścią kampanii promocyjnej multimedialnych notebooków ASUS z serii N – modeli N55SF i N73SF. Więcej informacji na temat kampanii na stronie: www.insearchofincredible.com.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »