Firma » Biznes

Dyson Airblade™ jedyna suszarka do rąk, która dosłownie ściąga wodę z dłoni

Dyson Airblade™ jedyna suszarka do rąk, która dosłownie ściąga wodę z dłoni
Zobacz więcej zdjęć »
Dyson Airblade™ to suszarka do rąk, która w zaledwie 10 sekund dosłownie ściąga wodę z dłoni, pozostawiając je zupełnie suchymi. Filtr HEPA zainstalowany wewnątrz suszarki przefiltrowuje powietrze, zanim zostanie ono skierowane na ręce. Jest to zatem bardzo higieniczne rozwiązanie.

Ponadto Dyson Airblade™ zużywa aż 80% mniej energii niż zwykłe suszarki do rąk ogrzewające powietrze. Prawie każdy element urządzenia można przeznaczyć do recyklingu.

Zamiast wykorzystywać nieznośnie wolny efekt parowania, suszarka do rąk Dyson Airblade™ tworzy strumień powietrza o wysokiej prędkości, który dosłownie ściąga wodę z dłoni. Jest to bardzo szybki i niezwykle higieniczny proces - mówi James Dyson, założyciel firmy Dyson Ltd.

Dyson Airblade™ fakty:

Prędkość
Suszenie rąk przy użyciu zwykłej suszarki ogrzewającej powietrze zajmuje zbyt wiele czasu albo sama suszarka nie działa właściwie. W rzeczywistości większość ludzi rezygnuje z czekania i wyciera o ubranie jeszcze wilgotne ręce.
Cyfrowy silnik Dyson (Dyson Digital Motor) zastosowany w suszarce do rąk. Dyson Airblade™ wytwarza strumień powietrza przepływający z prędkością ponad 640 km/h. To nieogrzewane powietrze przepływa przez szczelinę wielkości 0,3 milimetra, czyli nie grubszą niż rzęsa. Wysoka prędkość powietrza dosłownie ściąga wodę z dłoni niczym niewidzialna wycieraczka.

Higiena
Dyson Airblade™ jest pierwszą i jedyną certyfikowaną suszarką do rąk spełniającą wymagania NSF Protocol 335 dla higienicznego systemu suszenia rąk. Suszarki, które ogrzewają powietrze, wykorzystują technologię sprzed 60 lat, opierającą się na procesie odparowywania wody aż do uzyskania suchych dłoni. Zasysają one brudne powietrze z łazienki, ogrzewają i wydmuchują z powrotem na suszone ręce.
Natomiast w suszarce Dyson Airblade™ powietrze łazienkowe przepływa przez filtr HEPA, który usuwa 99,9% bakterii z używanego do suszenia dłoni powietrza. Suszarka Dyson Airblade™ została poddana bardzo szczegółowym biologicznym i naukowym testom przeprowadzonym przez mikrobiologów firmy Dyson.

Energia i koszty użytkowania
Suszarka do rąk Dyson Airblade™ jest zasilana przez bardzo trwały i rewolucyjny cyfrowy silnik Dyson Digital Motor. Dzięki niemu urządzenie zużywa do 80% mniej energii niż suszarki ogrzewające powietrze. Oferuje również znaczącą oszczędność kosztów eksploatacji w porównaniu ze zwykłymi suszarkami czy papierowymi ręcznikami.


Urządzenie Dyson Airblade™ zostało zainstalowane między innymi wielu miejscach publicznych takich, jak Stadion Narodowy i lotnisko Okęcie w Warszawie, ale również w restauracjach, hotelach, popularnych centrach handlowych, klubach fitness, na stacjach benzynowych w całym kraju. Opinie firm, które zakupiły urządzenie Dyson Airblade™ są pozytywne i bardzo entuzjastyczne. Suszarka do rąk Dyson Airblade™ dostępna jest w ponad 40 krajach, a gwarancja na części obejmuje 5 lat lub do
350 000 użyć.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »