Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dziecięca odzież bez plam po gumie do żucia – jak to możliwe?

Wszystkim rodzicom zależy, by ich dzieci były szczęśliwe, zdrowe i zadbane. Dzieciństwo ma swoje prawa. Dzieci poznają świat niezwykle intensywnie, bawiąc się i próbując wszystkiego co nowe.

To jednak oznacza, że ich ubrania szybciej się brudzą, jak również często na tkaninach zostają plamy, które zwykłymi proszkami do prania trudno usunąć. Do usuwania gumy do żucia opracowano specjalistyczny odplamiacz Stain Devils marki Dr. Beckmann. Wystarczy jedynie przestrzegać zaleceń producenta, by ubrania znów były jak nowe.

Odplamiacz Stain Devils – Klej i guma do żucia

 

Przed przystąpieniem do odplamiania należy przeprowadzić test  na trwałości kolorów, najlepiej na krawędzi tkaniny po wewnętrznej stronie ubrania.

Przygotowanie: białą, chłonną ściereczkę położyć na talerzyku,
a następnie umieścić pod zabrudzoną tkaniną.

Nanoszenie produktu: plamę obficie zwilżyć produktem.

Usuwanie plam: pozostawić pod działaniem produktu do czasu zmiękczenia plamy. Odczekać 20-30 minut. Następnie łyżeczką delikatnie usunąć gumę z tkaniny oraz wyprać czyszczoną odzież.

 

Cena detaliczna: ok. 10,50 zł/ 50 ml

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kalitero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »