Społeczeństwo » Społeczeństwo

Dziecko kocha oboje rodziców

Dziecko kocha oboje rodziców
Zobacz więcej zdjęć »
„Kocham mamę i tatę po równo… nawet po rozwodzie” – przekonuje z billboardów dziecko. Ten głos ma przekonywać rozwodzących się rodziców, że po ich rozstaniu dziecko potrzebuje stałego kontaktu i bliskości obojga rodziców.

Kampania z takim przesłaniem właśnie rusza w ponad dwudziestu, w tym również naszym,  miastach Polski. Społeczna kampania outdoorowa  "Kocham mamę i tatę po równo... nawet po rozwodzie" przygotowana została przez Fundację Akcja we współpracy z firmą AMS. Patronat nad kampanią objęła Pełnomocnik ds. Równego Statusu Minister Elżbieta Radziszewska. Kampania ma na celu uwrażliwienie rodziców przeżywających kryzys rodzinny na fakt, że w tak trudnych chwilach dziecko potrzebuje kontaktu z obojgiem z nich.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kampania jest częścią działań Fundacji zmierzających do popularyzacji w Polsce Planów Wychowawczych i wspólnej opieki po rozwodzie.

Bilbordy i citylighty w kilku miastach w Polsce odsyłają do strony internetowej www.rodzina.sos.pl na której rodzice mogą znaleźć wzory planów wychowawczych i adresy ośrodków mediacyjnych w całej Polsce, które pomagają rozwodzącym się parom. Specjaliści są zgodni - rozwodom w Polsce zbyt często towarzyszy bezkompromisowa walka o dzieci, tę sytuację Fundacja Akcja chce zmienić. Bilbordy i citylighty można zobaczyć na ulicach Warszawy, Bytomia, Chorzowa, Czeladzi, Gliwic, Katowic, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Tarnowskich Gór, Tych, Zabrza, Krakowa, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Janek, Piaseczna i Raszyna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »