Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzień Otwarty w Gravitan Junior w Parku Handlowym Targówek

Klub Gravitan Junior w Parku Handlowym Targówek przygotował Dzień Otwarty dla dzieci i ich rodziców. 1 września (sobota) maluchy i młodzież skorzystają z bezpłatnych zajęć ruchowych i zapoznają się z różnymi dyscyplinami sportowymi.

Zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego warto zaszczepiać od najmłodszych lat.

Gravitan Health & Sport Clubs w Parku Handlowym Targówek oferuje szereg zajęć pozalekcyjnych dla maluchów i młodzieży, pragnących poznać i rozwijać swoje sportowe pasje. W ramach Dnia Otwartego dzieci będą mogły wziąć udział w treningach pokazowych, próbując swoich sił w różnych dyscyplinach. Przy okazji maluchy zaznajomią się z instruktorami i klubem. Z kolei rodzice będą mieli okazję poznać szczegóły dotyczące oferty, a także porozmawiać z trenerami.

Zajęcia w Gravitan Junior są dostosowane do zainteresowań i możliwości fizycznych poszczególnych grup wiekowych. W tym roku oferta treningów dla najmłodszych została poszerzona o: szermierkę, judo, akrobatykę, capoeirę, taniec nowoczesny i gimnastykę korekcyjną. Kolejną nowością są lekcje języka angielskiego.

Dodatkowo, w środę 5 września zostanie zorganizowany Dzień Informacyjny, podczas którego rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy na zajęcia.

Harmonogram zajęć 1 września:

· 11:00 - 11:45 - Capoeira

· 12:00 - 12:45 - Karate

· 13:00 - 13:45 - Judo

· 13:00 - 13:45 - Zumba Atomic

· 14:00 - 14:45 - Korektywa

· 14:00 - 14:45 - Szermierka

· 15:00 - 15:45 - Hip Hop

· 16:00 - 16:45 - Taniec nowoczesnyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »