Dom » Wnętrza

Inspiracje w kolorze blue

Inspiracje w kolorze blue
Zobacz więcej zdjęć »
IKEA Łódź proponuję błękitne orzeźwienie. Projektanci limitowanej kolekcji IKEA BLUE inspiracji szukali w podróżach. Meble i dodatki, przywołujące na myśl dalekie Indie, Chiny czy nieco bliższą Holandią, można kupić już od 9 lipca.

Inspiracją dla limitowanej kolekcji IKEA BLUE zaprojektowanej w Indiach były wschodnie tkaniny, barwione indygo, batik, ale także chińska porcelana, holenderskie płytki ceramiczne, odzież robocza z denimu i butelki ze szkła kobaltowego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Kolor niebieski wraca do wnętrz. Dzięki odpowiedniej aranżacji możemy dzięki niemu stworzyć w swoim mieszkaniu prawdziwą oazę spokoju – zachęca Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

W kolekcji, która cała utrzymana jest z kolorze niebieskim dominują wzorzyste tkaniny. Dywany, zasłony czy miękkie poduchy, pufy i narzuty wprowadzą do wnętrza orientalny klimat. Błogi relaks w kolorze „blue”? Hamak z najnowszej kolekcji IKEA będzie do tego idealny.

- Kolekcja zainspirowana jest daleką podróżą, podczas której projektanci IKEA szukali wyjątkowych wzorów, odcieni i pomysłów na proste, ale zarazem niezwykle dekoracyjne meble i dodatki – mówi Magdalena Rozengart.

Niebiesko w IKEA Łódź zrobi się od 9 lipca, kiedy kolekcja trafi na półki. Dodatki – poszewki, pudełka czy świeczki będzie można kupić już od 19,99 zł. Za dywan, pufę czy parawan w orientalnym stylu zapłacimy od 129, 99 – 149, 99 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »