Firma » Praca

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP  w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 17.11.2012r. już trzeci raz z rzędu w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie odbędzie się „Dzień Pracy i Edukacji”. W ramach imprezy studenci i absolwenci Uczelni mogą zapoznać się z ofertą firm i organizacji, które zaoferują im praktyki, staże, oferty pracy oraz szkoleń.

Spotkania pracodawców ze studentami są organizowane w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP regularnie raz do roku. Ich inicjatorem jest Akademickie Biuro Karier w Warszawie. Wydarzenie, choć głównie skierowane do studentów WSP TWP w Warszawie, przyciąga również uwagę wielu osób spoza Uczelni.

Wszystkie osoby, które odwiedzą w dniu targów Wydział Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie przy ul. Urbanistów 3 będą mogły spotkać się z pracodawcami oferującymi staże, praktyki, pracę, szkolenia oraz kursy doskonalące dla studentów.

– W „Dniu Pracy i Edukacji” co roku uczestniczy kilkanaście firm –mówi Magdalena Wolfart‑ Samselska, kierowniczka Akademickiego Biura Karier WSP TWP w Warszawie – Wiele z nich szuka pracowników okresowych oraz do pracy na stałe. Wśród ofert dostępnych podczas imprezy nie brakuje szkoleń czy kursów skierowanych do studentów. Poza spotkaniami z przedstawicielami firm odwiedzający mają możliwość skorzystania z porad doradcy zawodowego i coacha kariery lub zapoznania się z ofertami przesłanymi przez firmy specjalnie na tę imprezę. Spotkania studentów z pracodawcami są szczególnie ważne w obecnej dobie kryzysu, ponieważ pomagają zdobyć studentom pracę. Nie bez znaczenia jest również fakt, że takie spotkania przyczyniają się również do zwiększenia szans absolwentów naszej Uczelni na rynku pracy po zakończeniu przez nich studiów.

 „Dzień Pracy i Edukacji” odbędzie się 17 listopada 2012 r. w godz. 11:00-14:00 na Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (Warszawa Ochota).

Aktualne informacje na temat wydarzenia będą zamieszczane na stronie www.pu.wsptwp.eu.

Informacji udziela również Akademickie Biuro Karier:

  • tel. 22 822 96 23 w 202 lub 204
  • e‑mail: abk.warszawa@wsptwp.eu.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »