Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Dzień Praktyk Zawodowych w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

Dzień Praktyk Zawodowych w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 4.06.2011r. już po raz trzeci w WSP TWP w Warszawie odbędzie się „Dzień Praktyk Zawodowych”. W ramach imprezy studenci będą mogli zapoznać się z ofertą i odbyć bezpośrednio rozmowy z przedstawicielami firm i organizacji, w których można odbyć praktyki studenckie.

Spotkania pracodawców ze studentami są organizowane w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP regularnie. Ich inicjatorem jest Akademickie Biuro Karier. Wydarzenia te odbywają się w sześciu wydziałach Uczelni: Warszawie, Olsztynie, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Człuchowie.

W Warszawie, gdzie odbędzie się najbliższa impreza raz do roku organizowane są Targi Pracy i Edukacji oraz Dzień Praktyk Zawodowych.

Pierwsza z imprez jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych osób, które w jej ramach mogą zapoznać się z ofertami pracy, szkoleń oferowanych przez zaproszone firmy i organizacje. Poprzedni „Dzień Pracy i Edukacji” odbył się 19 marca 2011r.

Druga z imprez - „Dzień Praktyk Zawodowych” jest skierowana głównie do studentów, którzy chcą zapoznać się z ofertami praktyk oferowanymi przez pracodawców. Najbliższa impreza odbędzie się 4.06.2011r.

-„Dzień Praktyk Zawodowych” jest jedną z niewielu imprez o tym profilu skierowanych do studentów. W odróżnieniu od innych wydarzeń podobnego typu w trakcie Dnia Praktyk nie prezentujemy ofert innych niż oferty staży i praktyk - mówi Magdalena Zawal, specjalistka ABK w WSP TWP w Warszawie - dzięki naszemu wydarzeniu studenci, którzy muszą odbyć obowiązkowy staż mogą bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami organizacji i znaleźć np. ofertę płatnego stażu lub firmę, która oferuje pracę po zakończeniu stażu.

Z imprezy korzystają głównie studenci WSP TWP w Warszawie, chociaż organizatorzy zapraszają do udziału również studentów z innych Uczelni.

-Do odwiedzania naszej imprezy zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby- mówi Magdalena Wolfart, kierownik Akademickiego Biura Karier- dzięki nam z pewnością łatwiej im będzie znaleźć firmę lub organizację idealnie trafiającą w ich preferencje w zakresie potrzeb stażowych. Studenci naszej Uczelni mogą dodatkowo podczas imprezy zapoznać się z ofertą płatnych staży dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej oferowanych przez nasze biuro.

„Dzień Praktyk Zawodowych” odbędzie się 4.06.2011r. w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (Warszawa Ochota).

Informacje na temat wydarzenia można znaleźć również na stronie www.pu.wsptwp.eu.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »