Technologie » Internet

e-kepno.eu - nowy serwis ogłoszeniowy regionu kępińskiego

e-kepno.eu - nowy serwis ogłoszeniowy regionu kępińskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Firma ESnet (www.es-net.pl) uruchomiła niedawno serwis ogłoszeniowy wraz z bazą firm dla Kępna i okolic.

Głównym założeniem serwisu e-kepno.eu jest umożliwienie mieszkańcom regionu kępińskiego łatwe i szybkie zamieszczanie bezpłatnych ogłoszeń wraz z ogłoszeniami o poszukiwaniu pracy i firm poszukujących pracowników.

Ogłoszenia publikowane są na czas 30 dni. Każde ogłoszenie, po aktywacji osoby, która je dodała, sprawdzane jest przez moderatora.

Serwis udostępnia również bazę firm, które działają w regionie, w miejscowościach takich, jak: Kępno, Baranów, Mroczeń, Bralin, Łęka Opatowska, Rychtal, Trzcinica. Wpisy do bazy firm również są darmowe.

Na stronie e-kepno.eu publikowane są aktualne i najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie.

Serwis e-kepno.eu ma spełniać funkcję regionalnego serwisu ogłoszeniowego i regionalnej bazy firm. Jednak to, jaką formę przybierze w przyszłości, zależeć będzie od Internautów i ich zainteresowania.

Zapraszamy do nowego serwisu ogłoszeniowego - www.e-kepno.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ewes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »