Firma » Reklama

E-mail marketing 2010 - video

E-mail marketing 2010 - video
Zobacz więcej zdjęć »
SARE i Bluerank - organizatorzy konferencji „E-mail marketing 2010”, która odbyła się 11 maja br. w Warszawie, udostępnili – na platformie Livingmedia – videorelację z tego wydarzenia, połączoną z pokazami slajdów oraz ankietą online.

Każdy, kto nie miał okazji uczestniczyć w konferencji, może to zrobić teraz - poprzez stronę WWW.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Takie wirtualne uczestnictwo w wydarzeniu umożliwia internautom platforma Livingmedia, dzięki której oglądając plik video z prelekcją mają oni jednocześnie wygodny dostęp do samej prezentacji - w jednym oknie wyświetla się film, w drugim prezentacja PPT - jednym i drugim można sterować (zatrzymywać, przesuwać, cofać...). Dodatkowo, na stronie pojawia się interaktywna agenda, sonda, a także pliki z materiałami do pobrania.

Jakie możliwości daje platforma Livingmedia, oraz co działo się na konferencji Bluerank i SARE, można sprawdzić odwiedzając strony poszczególnych wystąpień.
- SAREscript (koncepcja i możliwości) - Krzysztof Dębowski - Dyrektor Zarządzający SARE
- SAREscript w praktyce - Tomasz Kusy - dyrektor działu programowania SARE
- Komunikacja wczoraj, dziś i jutro - Zbigniew Nowicki - Dyrektor Zarządzający Bluerank
- E-mail marketing tips & trics - Łukasz Rzewuski - New Business Manager SARE
- Powierzanie przetwarzania danych agencji e-mail marketing - Michał Sztąberek - prezes iSecure

Informacje o konferencji

http://bluerank.blogspot.com/2010/05/kto-nie-by-na-konferencji-moze-to.html

Platforma Livingmedia (http://www.livingmedia.pl ) oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live oraz eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań. Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zawansowane wdrożenia. Więcej o usłudze: http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/.

SARE (http://www.sare.pl) to pierwsza najbardziej doświadczona na polskim rynku firma specjalizująca się w e-mail marketingu. Udostępnia narzędzia, planuje kampanie, przygotowuje kreacje, wysyła newslettery i wiadomości SMS, opracowuje raporty i analizy, prowadzi szkolenia, buduje bazy adresowe i zarządza nimi. Wśród klientów SARE znajdują się takie marki, jak: Media Markt, IKEA, Siemens, Norwegian, Premiumclub, DPD, Agros Nova, Bauer, Netsprint, Bankier.pl, Mediarun, Grupa Hotelowa Orbis, Saturn, Kamis, Lexus, Fiat, Danone, Getin Holding i Murator.

Bluerank - agencja SEM (http://www.bluerank.pl). Partner czołowych polskich agencji interaktywnych i domów mediowych, specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie. Realizator międzynarodowych projektów z zakresu search engine optimization, a także kampanii SEM na rynku polskim. Członek Interactive Advertising Bureau, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które wypracowują standardy biznesowego i reklamowego wykorzystania Internetu, oraz SEMPO - światowej organizacji firm i specjalistów związanych z search engine marketing. Certyfikowany konsultant Google w zakresie Google Adwords (Google Adwords Qualified Company.) oraz Google Analytics (Google Analytics Authorized Consultant).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bluerank - agencja search engine marketing
http://bluerank.blogspot.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »