Dom » Budownictwo

Ecoperla nie przestaje zaskakiwać! Tajniki uzdatniania wody dostępne dla każdego!

Marka Ecoperla jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku uzdatniania wody. Oferta poszerza się nie tylko o produkty, ale i o treści pozwalające zrozumieć procesy uzdatniania wody. Teraz przed odbiorcami marki Ecoperla świat uzdatniania wody nie będzie miał żadnych tajemnic!

Innowacyjne podejście do poprawy jakości wody w domach

Mimo ogromnego zainteresowania już od pierwszych dni obecności na rynku, marka Ecoperla wcale nie osiada na laurach i stale stara się proponować nowe rozwiązania przeznaczone do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Co roku jesteśmy świadkami kilku premier produktów mających na celu walkę z najczęściej pojawiającymi się problemami związanymi z jakością wody, jak: wysoki stopień twardości, nadmiar żelaza, manganu, etc.

To jednak nie wszystko, co marka Ecoperla chce podarować swoim odbiorcom! Oprócz praktycznych sposobów na poprawę jakości wody, Ecoperla zamierza zapewnić dostęp do wiedzy merytorycznej. Najważniejsze informacje z branży uzdatniania wody będą na bieżąco udostępniane na kanale marki w serwisie YouTube.

Dzięki temu każdy zainteresowany będzie miał szansę lepiej poznać cały proces poprawy jakości wody i dostępne metody. Zrozumienie działania stacji uzdatniania wody i ich możliwości to nie tylko większa wiedza. Teraz każdy może stać się specjalistą w tej dziedzinie i móc świadomie wybrać produkt najlepiej dostosowany do swoich oczekiwań i jakości wody.

Co znajdziesz na kanale marki Ecoperla?

Ecoperla regularnie dodaje materiały opracowane przez specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem. Na kanale:
  • Znajdziesz bieżące informacje ze świata uzdatniania wody
  • Poznasz najczęściej występujące problemy z jakością, dotyczące wody wodociągowej i własnych ujęć
  • Dowiesz się, w jaki sposób dokładnie działają stacje uzdatniania wody i jak je zainstalować
  • Zdobędziesz wiedzę dotyczącą pomiaru parametrów wody
Ecoperla i nowoczesne uzdatnianie wody w każdym domu!

Ecoperla jest polską marką, oferującą rozwiązania do poprawy jakości wody w gospodarstwach domowych. Wśród produktów znajdą się niewielkie filtry kuchenne, jak systemy ultrafiltracji (Ecoperla Slimline POU) oraz systemy odwróconej osmozy (Ecoperla Rosa, Ecoperla Profine Zero), ale także duże, centralne stacje uzdatniania wody. Szeroka gama obejmuje kompaktowe urządzenia, a wśród nich: zmiękczacze wody (Ecoperla Toro, Ecoperla Slimline CS), stacje wielofunkcyjne (Ecoperla Multicab, Ecoperla Slimline MMX) oraz zmiękczacze wody z węglem aktywnym (Ecoperla Hero). Osobną linię stanowią duże i wydajne stacje uzdatniania wody na różne problemy występujące w wodzie. Seria Ecoperla Tower to:
  • Odżelaziacze i odmanganiacze wody (Ecoperla Ironitower, Ecoperla Sanitower, Ecoperla Oxytower)
  • Dwuczęściowe zmiękczacze wody (Ecoperla Softower)
  • Dwuczęściowe stacje wielofunkcyjne (Ecoperla Multitower)
  • Kolumny węglowe (Ecoperla Carbotower)
  • Kolumny filtracyjne (Ecoperla Sedimentower)
  • Stacje do usuwania azotanów (Ecoperla Nitratower)
Ofertę Ecoperla uzupełniają akcesoria, takie jak: wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir czy środki chemiczne służące konserwacji urządzeń. Wszystkie produkty wyróżniają cztery najważniejsze cechy: ekskluzywność, funkcjonalność, ekonomiczne działanie oraz innowacyjność.

W trosce o użytkowników stacji uzdatniania wody

Marka Ecoperla zdecydowała się postawić nie tylko na wysoką jakość oferowanych urządzeń, które powstają na terenie Europy, ale i jakość wiedzy związanej z uzdatnianiem wody. To przykład kompleksowego podejścia do tematu i zadbana o źródło darmowych informacji z pierwszej ręki dla odbiorców.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ecoperla
http://www.ecoperla.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »