Dom » Wnętrza

Ekskluzywne nowości w portfolio B.M. Polska

Ekskluzywne nowości w portfolio B.M. Polska
Zobacz więcej zdjęć »
B.M. Polska rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty do dekoracji wnętrz: eleganckie tapety marki Blue Mountain, wysokiej jakości tkaniny firmy Bernard Reyn oraz profesjonalne narzędzia malarskie marki Richard.

W bogatym portfolio marek, których wyłącznym dystrybutorem jest B.M. Polska, pojawili się trzej nowi gracze: Blue Mountain, Bernard Reyn i Richard. Jest to element długofalowej strategii firmy B.M. Polska, która zakłada systematyczne uzupełnianie oferty o produkty dekoracyjne z różnych segmentów rynku wnętrzarskiego. Kryterium wyboru nowych marek stanowi najwyższa jakość prezentowanych przez nie produktów, która gwarantuje pełną satysfakcję klientów B.M. Polska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguBlue Mountain to producent eleganckich tapet do wnętrz. Ofertę firmy wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów oraz czytelny i wygodny system ekspozycji. Wszystkie tapety podzielone są zarówno kolorystycznie, jak i tematycznie, co zdecydowanie ułatwia wybór właściwego produktu.. Kreatywność firmy oraz autorski system kontroli jakości sprawiły, że Blue Mountain zdobył pozycję niekwestionowanego lidera w Ameryce Północnej w segmencie tapet z 28% udziałem w rynku.

Kolejną nowością w ofercie B.M. Polska są eleganckie tkaniny holenderskiej firmy Bernard Reyn. Na polskim rynku dostępne są materiały marek Reynaldo oraz Bernard tego renomowanego producenta. Materiały zasłonowe i obiciowe spod znaku Bernard Reyn charakteryzuje oryginalna stylistyka, a także wysoka jakość użytych surowców, która decyduje o ich wyjątkowej trwałości.

Richard to renomowany, kanadyjski producent narzędzi ręcznych służących do malowania, tapetowania oraz przygotowywania podłoża. Firma posiada w ofercie ponad 1 200 produktów, w tym bardzo szeroki wybór najwyższej jakości pędzli, wałków, szpachelek, skrobaków itp. W przyszłym roku Richard będzie obchodził 120 urodziny. Bogata historia marki pozwala na umiejętne łączenie doświadczenia i tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami. Rocznie na całym świecie sprzedaje się ok. 12 milionów produktów sygnowanych logotypem Richard. Znakiem rozpoznawczym kanadyjskiej firmy jest charakterystyczna żółto-zielona kolorystyka oraz nowatorskie r, które usprawniają wykonywanie prac remontowych.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marek Blue Mountain, Bernard Reyn i Richard, jest firma B.M. Polska. Produkty powyższych firm dostępne są w salonach firmowych oraz wybranych punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mpobozy@bmpolska.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »