Dom » Wnętrza

Ekspresowa dostawa mebli Antado

Ekspresowa dostawa mebli Antado
Zobacz więcej zdjęć »
Na tegoroczne wakacje Antado wyrusza ekspresem: od 1 lipca br. cztery bestsellerowe kolekcje mebli łazienkowych polskiego producenta będą stale dostępne w ramach ekspresowej realizacji zamówień, z terminem 3-dniowej wysyłki. Są to wybrane meble z kolekcji Sycylia, Cantare, Spektra oraz Variete.

W tym roku początek wakacji może ucieszyć nie tylko uczniów. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które planują urządzanie lub remont łazienki i nie chcą czekać na wyposażenie: od 1 lipca 2015 r. cztery bestsellerowe kolekcje mebli łazienkowych Antado będą stale dostępne w ramach ekspresowej realizacji zamówień, z terminem 3- dniowej wysyłki. W praktyce, gdy na meble czeka się zwykle ok. 4-5 tygodni, tak szybka dostawa jest dużym udogodnieniem.
Do ekspresowej dostawy wytypowane zostały przez Antado wybrane wykończenia oraz wymiary w seriach: Sycylia, Cantare i Spektra (wszystkie w opcji z cichym domykiem) oraz Variete w obu wariantach (z cichym domykiem i bez niego). Są to topowe serie producenta jeśli chodzi o sprzedaż. Stany magazynowe tych kolekcji będą sukcesywnie uzupełniane, aby produkty były zawsze dostępne z deklarowanym terminem wysyłki.
Sycylia - meble, których projekt oparty został na prostych liniach i oszczędnych dodatkach. Estetyka kolekcji jest ponadczasowa i uniwersalna dzięki klasycznej formie i atrakcyjnym wykończeniom. Największą popularnością cieszy się wśród klientów kolor stare drewno - głęboki, piękny brąz z wyraźną fakturą, którego nie mogło zabraknąć w propozycji przyspieszonej dostawy. Są w niej przewidziane również: biały połysk, świerk tatrzański oraz nowość w ofercie - grafit mat.
Cantare, czyli elegancja w najczystszej formie. Nowoczesne meble, bez widocznych uchwytów (wpuszczone we front szafki), z lustrzanym dekorem, który dodaje formie finezji. W ekspresowej dostawie meble będą dostępne we wszystkich dostępnych kolorach, czyli: białym, czarnym, wolfram grey, melanżowy grafit (wersje połysk) oraz ciemny orzech (mat).
Variete - kolekcja, której znakiem rozpoznawczym jest szeroka gama wymiarów szafek podumywalkowych (z jedną oraz dwiema umywalkami, z szerokim i wąskim rantem). Całości dopełniają klasyczne kolory: biały, czarny, grafit (wykończenia błyszczące) oraz wenge.
Spektra, młodsza siostra Variete, w poszerzonym spektrum kolorystycznym, z uchwytami w formie relingów, prezentuje się bardzo nowocześnie. W kolekcji bogata gama wykończeń (dekory jednolite, wzorzyste, połysk, mat, struktura drewna). Najwyższa jakość użytych materiałów - boki oraz fronty szafek wykonane z MDF wykończone są folią meblową o wysokiej odporności.
- Zwiększone stany magazynowe produktów objętych programem ekspresowej dostawy pozwolą nam dużo szybciej reagować na zamówienia - mówi Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego Antado. - Liczymy, że szybka dostawa znacząco wpłynie na poziom zadowolenia wśród naszych odbiorców. Startujemy już 1 lipca. Zapraszamy serdecznie!

Pełna oferta mebli Antado dostępnych w ramach ekspresowej realizacji zamówień dostępna jest na stronie internetowej www.antado.com.pl w zakładce „Katalogi".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »