Technologie » Komputery

EMC wyznacza nowe standardy tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych

Najlepsze na rynku urządzenia do tworzenia kopii zapasowych zapewniają pełniejszą integrację, prostsze zarządzanie oraz największą w branży wydajność; urządzenie Data Domain jest 6-krotnie szybsze i oferuje 3-krotnie większą pojemność niż rozwiązanie kolejnej w rankingu firmy konkurencyjnej

Najważniejsze informacje:

 

·         Firma EMC® przedstawia innowacje z zakresu tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych, które zapewniają znacznie wyższy poziom integracji, łatwości zarządzania i wydajności jej najlepszych na rynku, wyspecjalizowanych urządzeń do tworzenia kopii zapasowych.

·         Rozwiązania EMC do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych współpracują bezproblemowo z szeroką gamą aplikacji dla przedsiębiorstw, obciążeń i procesów, zapewniając klientom pełną swobodę wyboru metody rozwiązania najpilniejszych problemów z zakresu ochrony danych.

·         Nowy system EMC do deduplikacji pamięci masowej Data Domain® DD990 podnosi poprzeczkę w zakresie branżowych standardów wydajności tworzenia kopii zapasowych: jest ponad 6-krotnie szybszy i oferuje 3-krotnie większą pojemność niż rozwiązanie firmy zajmującej kolejną pozycję w tym rankingu.

·         Nowe oprogramowanie  rozszerza możliwości archiwizacji oferowane przez system Data Domain, umożliwiając dłuższe przechowywanie danych i przestrzeganie obowiązujących przepisów, wzbogaca ekosystem oprogramowania Data Domain BoostTM i rozszerza architekturę Data Domain Data Invulnerability Architecture.

·         Nowe oprogramowanie i system do deduplikacji EMC Avamar® 6.1 zapewnia 3-krotnie większą wydajność tworzenia kopii zapasowych i 30-krotnie większą wydajność odtwarzania niż rozwiązanie kolejnej w tym rankingu firmy konkurencyjnej, pracujące w środowiskach VMware®.

·         Avamar 6.1 upraszcza zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych aplikacji o znaczeniu krytycznym i rozszerza obsługę platformy Microsoft Hyper-V, aby zapewnić kompleksową ochronę wirtualnych środowisk serwerowych.

 

Pełna treść artykułu:

 

Warszawa, 27 czerwca 2012 roku, Firma EMC przedstawiła nowe systemy i oprogramowanie do deduplikacji EMC Data Domain i EMC Avamar, które wyznaczają nowe standardy tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Nowe rozwiązania są wydajne, skalowalne oraz ściśle  zintegrowane z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych oraz z aplikacjami dla przedsiębiorstw. Dzięki tym nowym możliwościom oferta rozwiązań EMC do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych jeszcze bardziej wyróżnia się spośród tego typu produktów konkurencji.

Data Domain Data Invulnerability Architecture. Razem, wszystkie te nowe funkcje zapewniają klientom pełniejszą integrację, uproszczenie zarządzania oraz najszybsze na świecie tworzenie kopii zapasowych.

 

Wypowiedź członka dyrekcji firmy EMC:

 

William „BJ” Jenkins, prezes działu systemów do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych (Backup Recovery Systems Division) w EMC

 

„Firma EMC udostępnia wydajne i skalowalne urządzenia, które można zintegrować
z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych i z aplikacjami dla przedsiębiorstw. Klienci zainteresowani przekształceniem swojej infrastruktury informatycznej prosili nas o udostępnienie tych możliwości, gdyż jest niezwykle ważne, aby infrastruktura do tworzenia kopii zapasowych była dostosowana do nowej infrastruktury informatycznej. W miarę upływu czasu, tradycyjne produkty do tworzenia kopii zapasowych, które nie oferują takiego kompleksowego podejścia, sprawiają klientom znaczne problemy. Naszym celem jest zapewnienie klientom możliwości elastycznego kształtowania architektury ich strategicznych infrastruktur do tworzenia kopii zapasowych, w oparciu o szeroką gamę produktów i możliwości integracji, które może im zaoferować tylko firma EMC. Chcemy też , aby klienci mieli później możliwość dalszej rozbudowy tych infrastruktur, co ułatwi im prowadzenie działań związanych z przekształcaniem posiadanego środowiska informatycznego”.

 

Pełna treść informacji prasowej (w języku angielskim) dostępna jest na stronie:

http://www.emc.com/about/news/press/2012/20120521-06.htmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jdunin-keplicz@solskibm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »