Technologie » Telekomunikacja

Emporia poszerza działalność o Amerykę Północną i Łacińską

Emporia poszerza działalność o Amerykę Północną i Łacińską
Zobacz więcej zdjęć »
Emporia Telecom, austriacka firma specjalizująca się w produkcji łatwych w obsłudze telefonów komórkowych, otworzyła swój oddział w USA. Począwszy od wiosny b.r. telefony emporia będą dostępne na rynkach Ameryki Północnej i Łacińskiej.

Na trwającym właśnie w Las Vegas międzynarodowym pokazie Consumer Electronics Show (CES) emporia zaprezentuje amerykańskiej publiczności dwa modele telefonów — emporiaCLICK i emporiaSOLIDplus. W Polsce firma działa od jesieni 2009 roku, a telefony emporia obecne są w sprzedaży u wszystkich operatorów komórkowych.
Pokaz w Las Vegas to nasz debiut w USA. Stanowi on doskonałą okazję do przedstawienia firmy i uzyskania opinii o naszych produktach — mówi Eveline Pupeter-Fellner, właścicielka i dyrektor naczelna Emporia Telecom. Widzimy duży potencjał rynkowy w Ameryce Pólnocnej i Łacińskiej. Z naszych badań wynika, że miliony konsumentów wciąż poszukują prostych w obsłudze telefonów — powiedziała Eveline Pupeter-Fellner, wyrażając pewność co do planów ekspansji. Koszty rozwoju działalności firmy na tym rynku powinny się zwrócić w ciągu pierwszego roku — dodała.

Amerykańska publiczność zobaczy modele telefonów emporia po raz pierwszy w dniach 10–13 stycznia 2012 r., na międzynarodowym pokazie Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. Modelami pokazowymi są przystosowane do rynku amerykańskiego emporiaCLICK i emporiaSOLIDplus.
   

emporia Telecom:Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 130-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Produkty firmy Emporia zdobyły wiele nagród na całym świecie i są cenione w skali międzynarodowej. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 30 krajach. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.emporia.eu.
  Kontakt dla mediów Kinga KarelusAccount Executive
Agencja 21

tel.
+48 22 511 13 84
E-mail:           
kinga.karelus@agencja21.pl
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »