Technologie » Telekomunikacja

Emporia Telecom wspiera naukowców

Emporia Telecom wspiera naukowców
Zobacz więcej zdjęć »
Emporia Telecom jest oficjalnym partnerem XI Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego (PTG), który odbędzie się w dniach 10-12 grudnia 2009 r. w Warszawie.

Tegorocznemu zjazdowi towarzyszy hasło „Pomyślna i niepomyślna starość. Wyzwania dla ochrony zdrowia, polityki społecznej i edukacji". Jego tematyka dotyczy najważniejszych problemów związanych ze starzeniem się i starością, jakie są udziałem coraz większej części polskiego społeczeństwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W zjeździe weźmie udział kilkaset osób, z czego większość to lekarze. Obrady odbędą się w sekcjach: medycznej, której tematyka skoncentruje się wokół największych wyzwań geriatrii oraz społecznej, skupionej na zapewnieniu seniorom bezpieczeństwa socjalnego, ubezpieczenia emerytalnego i funduszy emerytalnych oraz przestrzegania ich praw. Przewidziana jest także prezentacja wstępnych wyników projektu PolSenior „Aspekty medyczne, psychologiczne, socjologiczne i ekonomiczne starzenia się ludzi w Polsce". Zaplanowano również specjalną sesję międzynarodową, podczas której zaprezentują się zaproszeni goście zagraniczni, geriatrzy i gerontolodzy. Pełen program zjazdu jest dostępny na stronie www.gerontologia.eu. Emporia Telecom wspiera inicjatywy, których celem jest poprawa jakości życia osób starszych w Polsce oraz ich aktywizacja, zarówno ruchowa, jak i mentalna. Jednocześnie emporia chce współpracować z polskimi środowiskami naukowymi i dąży do tego, by biznes jak najczęściej inspirował się nauką, a sama nauka czerpała jak najwięcej korzyści z praktycznych doświadczeń biznesu.

Informacje o firmie emporia:

Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią z 65-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.

Kontakt dla mediów
Monika Konieczna
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 80E-mail: monika.konieczna@agencja21.pl Agnieszka SabatAgencja 21tel. +48 22 511 13 85E-mail: agnieszka.sabat@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »