Technologie » Telekomunikacja

emporia z Oskarem Telekomunikacji

emporia z Oskarem Telekomunikacji
Zobacz więcej zdjęć »
emporia nagrodzona „Wirtualnym Telefonem” w kategorii Debiut Roku 2009.

25 lutego 2010 roku w warszawskim klubie Dekada odbyła się dziewiąta Gala „Mobile Internet". Podczas uroczystości rozdano „Wirtualne Telefony" - nagrody za wybitne produkty i usługi wprowadzone na rynek w 2009 roku. Statuetka w kategorii Debiut Roku 2009 trafiła do firmy Emporia Telecom, którą wyróżniono za dostrzeżenie potrzeb seniorów. emporia działa na polskim rynku od sierpnia 2009 roku. Oferuje produkty zaprojektowane z myślą o starszych użytkownikach: wyposażone w powiększone, czytelne wyświetlacze, duże, łatwo wyczuwalne klawisze i boczne przyciski doskonale zastępujące menu. Firma angażuje się także w liczne akcje mające na celu aktywizację seniorów, poprawienie jakości ich życia oraz przeciwdziałanie społecznemu wykluczeniu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Cieszymy się, że nasze wejście na polski rynek oraz odniesione sukcesy zostały zauważone przez środowisko branżowe. Nasi seniorzy potrzebują produktów telekomunikacyjnych szytych na miarę, a my im je dostarczamy - mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.

Miesięcznik „Mobile Internet" jest jednym z wiodących na polskim rynku tytułów poruszających tematykę nowych technologii. Coroczna gala odbywa się od początku jego istnienia i już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla środowisk IT i telekomunikacyjnego. W ciągu dziewięciu lat udało się jej zdobyć uznanie branży i mediów oraz miano „Polskich Oskarów IT i Telekomunikacji".

Informacje o firmie emporia:

Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią z 65-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.
Kontakt dla mediów

Monika Konieczna
Account ManagerAgencja 21tel. +48 22 511 13 80kom.: +48 601 930 488E-mail: monika.konieczna@agencja21.pl

Agnieszka Sabat
Senior Account Executive
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail: agnieszka.sabat@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »