Technologie » Telekomunikacja

emporiaELEGANCE dostępna we wszystkich salonach Orange

emporiaELEGANCE dostępna we wszystkich salonach Orange
Zobacz więcej zdjęć »
Od połowy listopada br. telefon emporiaELEGANCE jest dostępny w ofercie sieci Orange w całej Polsce.

Po trzech miesiącach sprzedaży telefonu emporiaELEGANCE w wybranych firmowych salonach sieci Orange, z myślą o klientach i wzmożonych przedświątecznych zakupach, zdecydowano o wprowadzeniu tego modelu do sprzedaży we wszystkich salonach Orange. Obecnie emporiaELEGANCE można kupić w każdym punkcie sprzedaży sieci Orange, już od złotówki, w dowolnym abonamencie. Firma Emporia Telecom konsekwentnie zwiększa dostępność telefonów marki emporia dla konsumentów. Współpraca ze wszystkimi operatorami jest kolejnym etapem zwiększania zasięgu dystrybucji i ułatwienia konsumentom dostępu do telefonów marki EMPORIA.

emporiaELEGANCE to innowacyjne połączenie nowoczesnego stylu i prostych rozwiązań. Ten model telefonu zaprojektowano z myślą o dojrzałych konsumentach, którzy przy wyborze telefonu komórkowego kierują się wygodą, jakością wykończenia i atrakcyjnym wyglądem aparatu. Główne cechy telefonu to duże przyciski klawiatury o łatwo wyczuwalnym potwierdzeniu naciśnięcia, szeroki wyświetlacz z czytelnymi literami, głośnik dostosowany do pracy z aparatami słuchowymi oraz łatwy dostęp do głównych funkcji poprzez przełączniki umieszczone na bokach obudowy. Wysoki standard telefonu został potwierdzony nagrodami w tegorocznych konkursach polskich i zagranicznych.

Informacje o firmie emporia:Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 100-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.
Kontakt dla mediówMonika Konieczna Account Manager Agencja21 tel. +48 22 511 13 80 kom.: +48 601 930 488 E-mail: monika.konieczna@agencja21.pl

Anna KoperAccount ExecutiveAgencja 21Tel. +48 22 511 13 85E-mail: anna.koper@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »