Technologie » Telekomunikacja

emporiaELEGANCE wyróżniona Oskarem Telekomunikacji

emporiaELEGANCE wyróżniona Oskarem Telekomunikacji
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas X gali magazynu „Mobile Internet”, która odbyła się 10 lutego 2011 w warszawskim klubie Dekada, przyznano „Wirtualne Telefony” – nagrody dla najlepszych graczy na rynku telekomunikacji, za rok 2010.

emporiaELEGANCE otrzymała statuetkę w kategorii TELEFON ROKU 2010 – PRZYJAZNY.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Doceniono ją za połączenie łatwości obsługi z atrakcyjnym wzornictwem.To już drugi „Wirtualny Telefon” dla emporia Telecom w ciągu niespełna dwóch lat działalności na polskim rynku. W zeszłym roku firma otrzymała nagrodę w kategorii DEBIUT ROKU – za dostrzeżenie potrzeb seniorów. W dzisiejszych czasach jesteśmy świadkami wielkiego skoku technologicznego. Otaczamy się dużą ilością skomplikowanych urządzeń, w których z większości funkcji nie korzystamy, ponieważ ich nie potrzebujemy, albo dlatego, że nie potrafimy. W tym pędzie do nowych rozwiązań łatwo zapomnieć, że technologia powinna zaspokajać nasze potrzeby i służyć ludziom, a nie odwrotnie. Firma emporia od samego początku kieruje się ideą łatwej i prostej komunikacji. Nasze telefony charakteryzuje funkcjonalność, nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania. – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom  w Polsce. Telefon emporiaELEGANCE ma już na swoim koncie kilka prestiżowych nagród.

Są to:
Plus X Award (w kategoriach „Wygoda obsługi” i „Wzornictwo”), Focus Open – Międzynarodowa Nagroda ze Design (nagroda „Focus Open 2010 Silver”), TECNET w kategorii „Najbardziej innowacyjny produkt”) oraz iF product design award.
  

Miesięcznik „Mobile Internet” jest jednym z wiodących na polskim rynku tytułów poruszających tematykę nowych technologii. Coroczna gala odbywa się od 2001 roku i już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla środowisk IT i telekomunikacyjnego. W ciągu dziesięciu lat udało się jej zdobyć uznanie branży i mediów. „Wirtualne Telefony” nazywane są „Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji”.  

Informacje o firmie emporia: Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 100-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.

 Kontakt dla mediów: Anna KoperAccount ExecutiveAgencja 21tel. +48 22 511 13 85e-mail: anna.koper@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »