Technologie » Telekomunikacja

emporiaELEGANCEplus już w sprzedaży

emporiaELEGANCEplus już w sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku listopada w salonach sieci T-Mobile oraz w sklepie internetowym www.emporiasklep.pl można kupić telefon emporiaELEGANCEplus.
Nowy model telefonu komórkowego emporiaELEGANCEplus wyróżnia się kilkoma dodatkami. Ten prosty w użyciu telefon to kontynuacja popularnego wśród ceniących atrakcyjne wzornictwo konsumentów modelu ELEGANCE. Wersję „plus” wzbogacono o funkcję Bluetooth, radio FM oraz umieszczony w tylnej części obudowy dyskretny przycisk alarmowy, który posiadaczowi telefonu zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej udzielenia natychmiastowej pomocy.

 

 

 

Inne najważniejsze cechy i funkcje

Wyświetlacz:

Kolorowy ekran OLED (z organicznych diod LED)

Materiał ten zapewnia wysoki poziom jasności, a jednocześnie także kontrastu.

Czas gotowości:

Do 300 godzin

Czas rozmów:

Do 240 minut

Wybrane funkcje:

Funkcja połączeń alarmowych firmy emporia

Bluetooth

Radio FM

Latarka LED

Latarka LED miga po nadejściu połączenia

Teksty pomocy do wszystkich pozycji menu

Akcesoria do rozmów bez używania rąk

Budzik

Kalkulator

Przypomnienia o urodzinach

 

emporia Telecom:

Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 120-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Produkty firmy Emporia zdobyły wiele nagród na całym świecie i są cenione w skali międzynarodowej. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 30 krajach. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.emporia.eu.

 

 

Kontakt dla mediów

Anna Koper
Account Executive
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail:
anna.koper@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »