Firma » Biznes

Epicor z The HADA Group dla branży horeca

Epicor nawiązał strategiczny sojusz z firmą konsultingową The HADA Group. Celem współpracy jest dostarczenie przedsiębiorstwom z branży hotelarsko – restauracyjnej zaawansowanych narzędzi analitycznych, dopasowanych do potrzeb tego sektora.

Epicor Software Corporation, wiodący dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, podpisał sojusz z The HADA Group (THG), firmą specjalizującą się rozwiązaniach biznesowych i technologicznych dla przedsiębiorstw z rynku horeca.

Efektem wspólnej inicjatywy jest aplikacja do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (EPM for Hospitality), stworzona w oparciu o narzędzia Business Intelligence THG oraz platformę EPM Epicor.

„Od pewnego czasu obserwujemy radykalne zmiany w branży hotelarsko-restauracyjnej, które wynikają z ewolucji rozwiązań analitycznych, mobilnego przetwarzania danych i rozbudowanych interfejsów przeglądarek” - twierdzi John Hiraoka, wiceprezes i główny dyrektor ds. marketingu w firmie Epicor. - Naszym zdaniem ścisła integracja nowych technologii w ramach ogólnej platformy BI, będącej efektem współpracy Epicor z The HADA Group, pomoże zwiększyć wydajność i produktywność przedsiębiorstw restauracyjno-hotelarskich” – podkreśla John Hiraoka.

Rozwiązanie EPM for Hospitality zostało zaprojektowane z myślą przede wszystkim o kadrze menedżerskiej. Posiada rozbudowane funkcje do analizy procesów biznesowych na poziomie taktycznym oraz operacyjnym. Dostarcza rzeczywisty obraz kondycji finansowej zarówno całego przedsiębiorstwa, jak i poszczególnych obiektów, porównując dane z różnych przedziałów czasowych. Dla przykładu menedżer restauracji posiada możliwość zestawienia ze sobą w systemie wskaźników wydajności dla każdego obiektu, uwzględniając wyniki prognozowane oraz uzyskane w danym czasie. Wszystkie informacje są wyświetlane w formie graficznej, w układzie konsolowym, co pozwala na ich swobodną edycję także z profilu urządzeń mobilnych.

„Nasz sojusz z firmą Epicor wykorzystuje mocne strony obydwu organizacji - ponad 40. letnie  doświadczenie Epicor w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań ERP oraz nasze, w  dostarczaniu zintegrowanych narzędzi biznesowych dla rynku horeca. Jestem przekonany, że wspólne starania, przyniosą wartość dodaną w postaci systemu w pełni spełniającego wymagania klientów z tego rynku -  powiedział Horacio Agostinelli, prezes i dyrektor generalny THG.   

W ramach umowy Epicor będzie dostarczać zaawansowany pakiet BI firmy THG wraz z rozwiązaniami Epicor ERP, Epicor iScala i Epicor Enterprise, wykorzystując platformę Epicor EPM Performance Canvas.  

The HADA Group, LLC — informacje

Firma specjalizująca się w konsultingu operacyjnym oraz technologicznym, dostarczająca standardowe i dedykowane rozwiązania do analizy biznesowej dla średnich i dużym przedsiębiorstw z branży hotelarsko-restauracyjnej oraz rozrywkowej. Firma jest autoryzowanym partnerem Epicor od 1996 r. The HADA Group działa w oparciu o rozbudowaną sieć przedstawicieli lokalnych oraz w ramach sojuszów handlowych z innymi wyspecjalizowanymi firmami konsultingowymi i technologicznymi w odpowiednich regionach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.thehadagroup.com. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »