Technologie » Komputery

Nowe funkcje w systemie Epicor HCM

Wzbogacona wersja Epicor HCM to globalna platforma do zarządzania procesami kadrowymi. Stworzona z myślą o potrzebach firm międzynarodowych.

Epicor Software Corporation, wiodący dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, poinformował o nowej wersji systemu do zarządzania kadrami. Dostępny także w formie usługi Epicor HCM 5.7 ma za zadanie usprawnić zarządzanie procesami wokół zróżnicowanego personelu firmy.

„W przypadku rozbudowanych struktur centralizacja procesów kadrowych często bywa problematyczna. Zastosowanie rozwiązania z narzędziami dostępnymi w nowym systemie Epicor HCM to dla międzynarodowej firmy duża oszczędność czasu i kosztów" - mówi Diana Van Blaricom, Senior Product Marketing Manager w Epicor.
Nowa formuła systemu zostanie rozszerzona m.in. o opcję konfiguracji pól danych,dopasowaną do lokalizacji użytkownika, a także możliwość ukrywania niektórych informacji w zależności od kraju i kompetencji pracowników. Dodatkowo w ramach oprogramowania dostępna będzie funkcja „opóźnionego uwierzytelniania". Opracowana z wykorzystaniem usług internetowych, podnosi bezpieczeństwo procesu zapisywania danych dostępu oraz weryfikacji użytkowników. Ponadto rozwiązanie zawiera aplikację Service Draft-Web Services, która gwarantuje wyższy komfort użytkownika systemu, dzięki możliwości wstawiania lub edycji danych, bez konieczności uruchamiania zadania z profilu panelu głównego.

Ostatnie raporty firm badawczych dotyczące rynku aplikacji HR/HCM wskazują na systematyczny rozwój tego segmentu. Z badań Forrester Research wynika, że rynek ten będzie rósł w tempie ponad 8 proc. rocznie, a do 2014 roku osiągnie wartość 12 mld dolarów. Natomiast analizy Gartner zwracają uwagę na rolę różnych modeli dostarczania systemów.

„Wychodząc naprzeciw trendom biznesowym oraz wymaganiom klientów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu oferty modeli wdrażania systemu Epicor HCM. Teraz nasi klienci mają do dyspozycji takie możliwości, jak: hosting, korzystanie z systemu w formie usługi (SaaS),a także rozwiązanie Epicor HCM Express. Decydując się na wdrożenie „expressowe" firma zyskuje szybki dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi, z możliwością przyszłej rozbudowy" - podkreśla Diana Van Blaricom, Senior Product Marketing Manager w Epicor.

Epicor HCM to kompleksowy system informacji o zasobach ludzkich (HRIS), który automatyzuje procesy kadrowe, umożliwiając firmom śledzenie, organizowanie i analizowanie danych o pracownikach przez cały cykl zatrudnienia.Jego domeną jest adaptacja do potrzeb przedsiębiorstw o różnej wielkości. Dostarcza gamę narzędzi do obsługi kadr, w tym nadzór nad procesami rekrutacji, rozliczaniem list płac, a także generuje raporty i analizy okresowe. Funkjconalność Epicor skrojona na potrzeby firm znajduje odzwierciedlenie nie tylko w zainteresowaniu klientów, ale także w przyznawanych nagrodach branżowych. Epicor HCM już poraz drugi został wyróżniony w konkursie CODiE w kategorii „Najlepsze rozwiązanie do zarządzania kapitałem ludzkim" oraz otrzymał nagrodę magazynu HRO Today za „Najlepsze rozwiązanie HRMS 2011".
System dostępny jest jako niezależne rozwiązanie lub moduł najnowszej wersji oprogramowania Epicor ERP. Więcej informacji o Epicor HCM można znaleźć pod adresem: http://www.epicor.com/poland/Solutions/Pages/HumanCapitalManagement.aspx

Epicor Software Corporation jest globalnym liderem oferującym oprogramowania biznesowego dla firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlu detalicznego oraz usługowych. Z prawie 40. letnim doświadczeniem w obsłudze średniej wielkości przedsiębiorstw oraz oddziałów firm z listy Global 1000, Epicor ma ponad 20 000 klientów w przeszło 150 krajach. Systemy Epicor wspomagające zarządzanie (ERP), do zarządzania relacjami z klientami (CRM), do zarządzania łańcuchem dostaw (SCM), a także rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim, pozwalają przedsiębiorstwom podnieść efektywność i rentowność. Z doświadczeniem w technologicznych innowacjach, wiedzą branżową oraz dążeniem do doskonałości Epicor inspiruje klientów do budowania trwałej przewagi konkurencyjnej. Epicor oferuje jeden punkt odpowiedzialności, którego oczekują przedsiębiorstwa prowadzące działalność na skalę lokalną, regionalną czy globalną. Główna siedziba firmy znajduje się w Kalifornii, USA, zaś biura i podmioty powiązane ulokowane są na całym świecie. Więcej informacji znaleźć można na stronach www.epicor.com i www.epicor.pl. Informacje o firmie Epicor można też śledzić na Twitterze: @Epicor; @EpicorEMEA; @EpicorAU; @Epicor_Retail i na Facebooku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »