Technologie » Komputery

Nowa wersja systemu Epicor ERP

Łatwiejsza obsługa, krótszy czas wdrożenia i większa wydajność to cele, jakie postawiła przed sobą firma Epicor, tworząc system ERP nowej generacji.

Epicor Software Corporation, wiodący dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, poinformował o wprowadzeniu na rynek najnowszej wersji systemu do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa Epicor ERP. Nowa wersja została wzbogacona o 300 dodatkowych funkcji, zaprojektowanych z myślą o komforcie użytkowania i wzroście efektywności. Epicor ERP nowej generacji jest już dostępny w 60 krajach, w tym w Polsce. Wdrażany także w technologii Epicor ICE (Internet Component Environment), która łączy elementy Epicor True SOA i Web 2.0.

„Decydując się na wprowadzenie innowacji do oprogramowania Epicor ERP postanowiliśmy oprzeć się na współpracy z naszymi klientami z całego świata, uzyskując w ten sposób rzeczywisty obraz możliwej do uzyskania wydajności systemu" - powiedział Paul Farrell, wiceprezes ds. badań i rozwoju w Epicor. 
Całościowe podejście do kluczowych procesów pozwoliło na usprawnienie prac poszczególnych użytkowników, co  z kolei przyniosło znaczne korzyści w skali całego środowiska firmowego. 

„Pewne elementy aplikacji zaprojektowaliśmy od postaw, inne zostały zmodernizowane, tym samym dopasowując funkcjonalność oprogramowania do wymagań współczesnych przedsiębiorstw. W ten sposób udało nam się 7,5 krotnie podnieść tempo wykonywania transakcji, także poprzez ułatwienie obsługi systemu" - dodał Paul Farrell. 
Współpraca z klientami na etapie działań przygotowawczych zaowocowała sześcioma wdrożeniami najnowszej wersji Epicor ERP. 

Jednym z klientów, który zdecydował się na zmianę systemu na nowszy jest firma Symetrics Industries, LLC, producent systemów elektronicznych.„Najbardziej odczuwalna jest szybkość" - stwierdził Steve Smith, administrator systemu ERP w firmie Symetrics Industries, LLC. - „Pracownicy pytają nas niemal każdego dnia, co takiego zrobiliśmy, że system Epicor działa o wiele szybciej. Nie wiedzą, że to efekt aktualizacji oprogramowania. Pozytywnie zaskoczyła nas także większa kontrola danych w systemie. Teraz nie ma problemu z nieodpowiednimi informacjami, które pracownicy wprowadzali odnotowując swoje zadania. Nowa wersja daje nam również więcej możliwości przy dostosowywaniu poszczególnych funkcji do naszych procesów biznesowych" - wymienia Steve Smith.  

Inną firmą, która wdrożyła Epicor ERP nowej generacji jest spółka Re:Sound Music Licensing Company, która działa na rynku muzycznym. Wcześniej funkcjonowała w oparciu o system  Epicor Enterprise. Obecnie Re:Sound korzysta z modułu CRM i pakietu narzędzi do zarządzania finansami.

„Architektura nowego systemu Epicor ERP jest jeszcze bardziej elastyczna. Można ją łatwo konfigurować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb, bez wysokich nakładów finansowych i personalnych" - powiedział Otis Quinn, dyrektor IT w Re:Sound. „Ponadto intuicyjna obsługa sprawiła, że na zapoznanie się z nowym systemem nasi informatycy potrzebowali zaledwie trzech dni szkoleniowych. To przekonuje nas do dalszych działań związanych z optymalizacją procesów" - dodał Otis Quinn.

Najnowsza wersja Epicor ERP oparta jest na wielokrotnie nagradzanym i docenionym przez ponad 3000 klientów na całym świecie, systemie Epicor 9. Dodatkowo zawiera moduł Replenishment Workbench, który gwarantuje bardziej efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw i kontrolę transakcji pomiędzy magazynami. 

Epicor Software Corporation jest globalnym liderem oferującym oprogramowania biznesowego dla firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlu detalicznego oraz usługowych. Z prawie 40. letnim doświadczeniem w obsłudze średniej wielkości przedsiębiorstw oraz oddziałów firm z listy Global 1000, Epicor ma ponad 20 000 klientów w przeszło 150 krajach. Systemy Epicor wspomagające zarządzanie (ERP), do zarządzania relacjami z klientami (CRM), do zarządzania łańcuchem dostaw (SCM), a także rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim, pozwalają przedsiębiorstwom podnieść efektywność i rentowność. Z doświadczeniem w technologicznych innowacjach, wiedzą branżową oraz dążeniem do doskonałości Epicor inspiruje klientów do budowania trwałej przewagi konkurencyjnej. Epicor oferuje jeden punkt odpowiedzialności, którego oczekują przedsiębiorstwa prowadzące działalność na skalę lokalną, regionalną czy globalną. Główna siedziba firmy znajduje się w Kalifornii, USA, zaś biura i podmioty powiązane ulokowane są na całym świecie. Więcej informacji znaleźć można na stronach www.epicor.com i www.epicor.pl. Informacje o firmie Epicor można też śledzić na Twitterze: @Epicor; @EpicorEMEA; @EpicorAU; @Epicor_Retail i na Facebooku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »