Technologie » Fotografia

Epson zaprasza na 4. Festiwal Filmowy Short Waves

Epson zaprasza na 4. Festiwal Filmowy Short Waves
Zobacz więcej zdjęć »
4. Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves rozpoczyna się w tym roku 12 kwietnia w Poznaniu, do 28 kwietnia odwiedzi 34, nie tylko polskie miasta.

Epson jest partnerem Festiwalu i ufundował 3 drukarki fotograficzne PX730WD dla widzów aktywnie uczestniczących w festiwalowych pokazach.
Informacji o kalendarium i repertuarze oraz bezpłatnych wejściówkach:
www.shortwaves.adarte.webd.pl/news

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES odwiedzi w tym roku 34 polskie i 14 zagranicznych miast (m.in. Berlin, Dublin, Helsinki, Londyn, Porto, Praga) zatrzyma się też na dłużej w Poznaniu. Mieszkańców stolicy Wielkopolski czekają dwa intensywne tygodnie z krótkim metrażem. Na każdy z 16 festiwalowych dni zaplanowano specjalne wydarzenia, wśród nich: pokazy, spotkania z twórcami, przeglądy, koncerty, wystawy i wiele innych.

Festiwalowi widzowie we wszystkich miastach, które odwiedzi Festiwal będą mieli okazję nie tylko wybrać zwycięzcę Festiwalu ale i zdobyć nagrodę dla siebie – drukarkę fotograficzną Epson Stylus Photo PX730WD (www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/10990). Firma Epson – partner Festiwalu - ufundowała trzy takie drukarki.

Pierwszą drukarkę będzie można wygrać w ramach Konkursu na najlepsze zdjęcie dokumentujące 4. Edycję Festiwalu. Organizatorzy wybiorą najlepsze zdjęcie, a jego autor otrzyma drukarkę firmy Epson.

Ponadto każdy z widzów Festiwalu ma szansę zdobyć jedną z dwóch drukarek firmy Epson wypełniając kartę do głosowania i umieszczając na niej swoje dane kontaktowe i odpowiadając na pytanie dotyczące Festiwalu.

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »