Moda » Odzież

Every Nature podczas Fashion Week

Every Nature podczas Fashion Week
Zobacz więcej zdjęć »
Już 28 maja w Łodzi odbędzie się, po raz pierwszy w naszym kraju, Fashion Week. W tym ważnym wydarzeniu udział wezmą najsłynniejsi projektanci, dziennikarze, gwiazdy oraz studenci ASP. Wśród nich pojawi się także autorka projektów z najnowszej kolekcji Every Nature - Magdalena Kubalańca.

Łódzką imprezę zaszczycą takie sławy jak: Prada, Chakra, Yurkievich i Two Gun Towers. W ramach tego wydarzenia 3.06 w Białej Fabryce odbędzie się Gala Dyplomowa studentów ASP, pod patronatem prof. Barbary Hanuszkiewicz.

W konkursie wezmą udział dyplomanci rocznika 2008 – 2009 z całej Polski, wśród nich projektantka Every Nature - Magdalena Kubalańca.

Piotr Berliński, dyrektor zarządzający Every Nature: - Magda jest bardzo obiecującą młodą projektantką, która ma już na swoim koncie liczne sukcesy – w marcu, podczas ósmej edycji Szczecińskiego Weekendu Mody, w konkursie Gryf Fashion Show zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii pret –a – porte.  

Podczas Gali Dyplomowej w Muzeum Włókiennictwa Magda zaprezentuje kolekcję „Quintessence”. Sam Fashion Week rozegra się z kolei w kilku najważniejszych miejscach łodzi. Pokazy będą mieć miejsce w Manufakturze, Hotelu Andel’s, Pałacu Poznańskiego i Textorial Parku.

Oprócz wspomnianej Gali Dyplomowej, w trakcie Łódzkiego Fashion Week, odbędą się 4 inne konkursy, do których zgłosiło się łącznie 600 osób – studentów i absolwentów ASP oraz doświadczonych projektantów.

 

Firma Every Nature będzie sponsorem Gali Dyplomowej .

- Cieszymy się, że możemy wziąć aktywny udział w obchodach Święta Mody. Tym bardziej, że odbywa się ono w Łodzi – mieście z którego pochodzimy i w którym tworzymy nasze kolekcje – mówi Piotr Berliński.

 

Łódzki Fashion Week już za 14 dni. Wszystkich wielbicieli mody serdecznie zapraszamy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Żarówka PR i Marketing
http://www.zarowkamarketing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »