Motoryzacja » Samochody

EyesOn Design 2017 dla Lexusa LS

EyesOn Design 2017 dla Lexusa LS
Zobacz więcej zdjęć »
Prezentacja piątej generacji flagowego sedana Lexusa wywołała wiele emocji w Detroit.

North American International Auto Show odsłoniło limuzynę, która przeszła radykalną zmianę nie tylko sylwetki, stając się bryłą przypominającą coupe, ale i tym co znajdziemy pod maską i w jego wnętrzu. I właśnie za tą doskonałość wnętrza model został uhonorowany EyesOn Design 2017.

EyesOn Design to oficjalnie sankcjonowana nagroda targów. Jury, w którego skład wchodzą wybitni przedstawiciele szkół projektowych, architektów czy działów wzornictwa firm motoryzacyjnych, nagradza najlepsze auta koncepcyjne i te wchodzące do masowej produkcji.

Nowy LS to kwintesencja ‚Omotenashi’ - tradycyjnej japońskiej gościnności i mistrzostwa rzemiosła Takumi. Powstał oczywiście w ojczyźnie marki i zaczął się od czystej kartki. Jak przystało na ikonę marki, narodzonej przed 28 laty, miał zaskoczyć klientów aut luksusowych, przekroczyć granice i na nowo zdefiniować ich myślenie o sedanie. Tak jakby model ten miał podbić rynek po raz pierwszy, a nie piąty.

Główny projektant LS - Koichi Suga wyjaśnił, że cel był prosty: zachwycić równie mocno, jak to się odbyło w 1989 roku, podczas premiery pierwszej generacji Lexusa LS.

 

 

Źródło: http://pressroom.lexus.com/releases/lexus-ls-500-receives-2017-eyeson-design-award.htm?view_id=30971Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdComms Media & Marketing Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »