Dom » Ogrody

F-Lox i Zenturo - słupy do zadań specjalnych

F-Lox i Zenturo - słupy do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Niektóre rodzaje ogrodzeń potrzebują wyjątkowych słupów, które ułatwią ich montaż. Dziś przedstawimy dwa: F-Lox Super dedykowany przesłonom Screeno Wave oraz Zenturo, przygotowany z myślą o murkach gabionowych.

Specjalnie zaprojektowane słupy są elementem praktycznie każdego systemu ogrodzeniowego Betafence. W wielu wypadkach różnice pomiędzy nimi są niewielkie, skoncentrowane głównie na zmianie wyglądu pod kątem kształtu siatki czy panelu. Na tym tle wyróżniają się dwa słupy. F-Lox Super oraz Zenturo.

Słup F-Lox Super

Ten nowy rodzaj słupa dedykowany jest panelom Nylofor 2D i 2D Super, gdyż to właśnie do nich można zamontować przesłony Screeno Wave. Wykonane z polipropylenu taśmy można przeplatać w poziomie przez oczka paneli i w ten sposób w oryginalny sposób je ozdobić oraz wpłynąć na podniesienie poziomu prywatności.

Słup F-Lox Super o wymiarach profilu 120x40 mm charakteryzuje się dodatkową listwą montażową, która ułatwia montaż przesłon Screeno Wave. Co warte podkreślenia, słup jest bardzo sztywny i wytrzymały na mocne podmuchy wiatru.

Słupy Zenturo

Jak sugeruje już sama nazwa, słupy Zenturo zostały stworzone po to, by ułatwić montaż murków gabionowych. Ten produkt, wyróżniający się użyciem dwóch paneli oraz wypełnieniem (np. z kamienia), potrzebuje mocnych i stabilnych wsporników.

Takie są właśnie słupy Zenturo o wymiarach przekroju 120x40 mm. Ich największą zaletą jest stabilność, dzięki której są w stanie wytrzymać porywisty wiatr, którego prędkość dochodzi do 120 km/h. Posiadają także dodatkowe akcesoria, w tym rozpórki, które zabezpieczają panel przed wyginaniem po wypełnieniu materiałem.

Dzięki słupom F-Lox Super i Zenturo montaż wyjątkowych produktów Betafence staje się prosty i szybki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »