Rozrywka i wypoczynek » Sport

FA Premier League

FA Premier League
Zobacz więcej zdjęć »
Premier League to zawodowa brytyjska liga piłkarska. Sezon rozgrywek rozpoczyna się w sierpniu, a kończy się w maju. Każdy klub rozgrywa w tym czasie 38 meczów.

W tym miesiącu kolejna porcja akcji z lat 2000-2009 z Premier League. Ten program skupi się bezpośrednio na drużynie Manchester United, która była członkiem-założycielem Premier League. Zespół ten od 1938 roku występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

18-krotnie zdobyli mistrzostwo Anglii, 11-krotnie wygrali Puchar Anglii i 4-krotnie zdobyli Puchar Ligi Angielskiej. Manchester United wygrał ligę w 2000 i 2001 roku, kolejny tytuł Mistrza zdobyli w sezonie 2002/2003. Rok 2004 też był dla nich szczęśliwy, gdyż zdobyli Puchar Anglii. Sezony 2005-2006 były nie za bardzo udane, z powodu kontuzji głównego napastnika oraz zawieszenia obrońcy za niestawienie się na badaniach antydopingowych. Już w kolejnych latach udało się jednak osiągnąć im lepszą formę, a co za tym idzie, również wyniki.

Zaczniemy od meczu z Arsenalem, w czasie którego doszło do gorącej sprzeczki między Royem Keanem a Patrickiem Vieirą. Następnie będzie można przypomnieć sobie spotkanie pełne niesamowitych bramek z Hull City z 2009 roku. Ten specjalny sezon programów pokazuje United w swojej najbardziej zuchwałej formie.

Zapraszamy 23 do 26 listopada, o godz. 22:00/22:30.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »