Rozrywka i wypoczynek » Sport

FA Premier League

FA Premier League
Zobacz więcej zdjęć »
Po restrukturyzacji systemu ligi angielskiej w 1992 roku nowo stworzona Premier League szybko stała się ulubioną ligą piłkarskich fanów. Sezon 2009/10 można zaliczyć do najlepszych w historii.

W tym miesiącu ESPN Classic  pokaże najciekawsze i najbardziej ekscytujące mecze 2009/10, a wśród nich takie perełki jak siedmio bramkowe derby Manchesteru.

Manchester United bronił tytułu, z poprzednich edycji rozgrywek, jednak ich hegemonia została przerwana i to Chelsea święciła triumfy. Już w drugiej kolejce MU niespodziewanie przegrał z mało znanym zespołem z Burnley. A to nie był koniec zamieszania, które wprowadziły drużyny beniaminków - wydający się być bez szans piłarze z Wigan wygrali z faworyzowaną Chelsea, co wydawało się nie do pomyślenia. Kolejną rzeczą, która składa się na niepowtarzalność tego sezonu jest to, że Big Four  - Wielka Czwórka – Manchester United, Chelsea, Liverpool, Arsenal została rozbita i Liverpool musiał odstąpić miejsce lepszemu – Tottenham’owi.

W tym miesiącu w programie również specjalny, wydłużony dokument z serii „Zbliżenia”, poświęcony właśnie Premier League, a w nim m.in. ekskluzywne wywiady z największymi, międzynarodowymi gwiazdami ligi.

 

 

 

Zapraszamy od 5 do 29 kwietnia o godz. 20:00.

Na dokument z serii „Zbliżenia: Premier League”  zapraszamy 23 kwietnia o godz. 19.00.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »