Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Fantastyczne stwory | Empik Silesia

Warsztaty fantastyczne stwory odbędą się 25 maja o godzinie 18:00 w salonie Empik Silesia.

Zapraszamy do komiksowego świata fantastyki. Trzeba go ożywić niesamowitymi stworami, które powstaną w trakcie zajęć. Podczas warsztatów rysowania komiksów przekonasz się, że wymyślanie i rysowanie fantastycznych stworzeń wcale nie jest trudne! Krok po kroku pokażemy Ci, jak to robić i jakie triki wykorzystać, by zacząć przygodę z rysowaniem i ProMarkerami.
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Katowice 603 116 924Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


kubek na prezent dla chłopaka
kubki na prezent w toys boys to szeroki wybór kubków każdą okazję i dla każdej osoby przede wszystkim unikalne fajne które znajdziecie tylko

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »