Technologie » Komputery

Farewell Analog – cyfrowe usługi dla każdego!

Farewell Analog – cyfrowe usługi dla każdego!
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczna konferencja Microsoft Farewell Analog będzie wyjątkowa. 31 marca 2011 w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną innowacyjne technologie wspierające rozwój nowych usług cyfrowych.

Inspirujące dyskusje, wymiana doświadczeń, interaktywne prezentacje nowości technologicznych i doborowe towarzystwo – tak będzie wyglądała konferencja firmy Microsoft, która odbędzie się 31 marca br. w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. W pożegnaniu analogowej rzeczywistości udział wezmą goście z największych polskich firm telekomunikacyjnych, domów mediowych, agencji kreatywnych, portali internetowych, prasy i telewizji.

 

Konfrontacje pomiędzy przyszłościową „cyfrą” a sędziwym „analogiem” będą toczyć się zarówno w Centrum Nauki Kopernik jak i w mediach społecznościowych, na Facebooku. W każdym z tych miejsc uczestnicy będą mieli okazję poznać pomysły, technologie i praktyczne rozwiązania Microsoft, które pozwalają na digitalizację danych oraz szybkie przesyłanie i przetwarzanie multimediów przez użytkowników. Technologie i rozwiązania skupione wokół internetowej Platformy TV, nowości, które przynosi szybka i bezpieczna przeglądarka Internet Explorer 9, czy też prezentacja innowacyjnego systemu Windows Phone 7 i jego integracja z serwisem społecznościowym Xbox Live, to tylko kilka zagadnień, które pojawią się podczas marcowego spotkania Farewell Analog. Co ważne – te oraz wiele innych tematów zaprezentowanych zostanie w kontekście wprowadzania na rynek nowych produktów oraz rozwoju usług biznesowych. Dyskutowany będzie również wpływ cyfrowych technologii na zmianę oblicza tradycyjnych mediów, takich jak prasa czy telewizja.

 

Współczesne metody prezentowania i dystrybucji treści oraz komunikacji z klientami i użytkownikami bazują głównie na interakcji, rozwiązaniach mobilnych i multimedialnym przekazie cyfrowym. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką do udziału w konferencji Microsoft Farewell Analog. Rozwiązania analogowe już nie działają i odchodzą do lamusa. Najwyższy czas się z nimi pożegnać.

 

Więcej informacji: www.farewellanalog.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »