Gospodarka » Przemysł

Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem nowej serii produktów LED firmy WÜRTH Elektronik

24 lipca 2013, Warszawa — firma Farnell element14 została wyłącznym dystrybutorem nowej serii sygnałowych diod świecących (LED) firmy Würth Elektronik.

Podstawowym zastosowaniem diod LED jest sygnalizacja stanu urządzeń elektronicznych oraz przemysłowych, są one również używane w urządzeniach takich, jak tablice wyników, klawiatury, wyświetlacze, maszyny do dystrybucji, zabawki oraz sprzęt audio i hi-fi, a także, jako podświetlenie urządzeń mobilnych. Würth Elektronik to największy w Europie producent rozwiązań EMC, cewek indukcyjnych, transformatorów, podzespołów RF i warystorów. 

Do zalet diod LED firmy Würth Elektronik należą:

  • niskie zużycie energii,
  • duża niezawodność,
  • mały prąd zasilania,
  • krótkie czasy przełączania,
  • brak promieniowania UV/IR,
  • elastyczna konstrukcja,
  • dostosowanie do rozwiązań zminiaturyzowanych,
  • niewielkie wymiary,
  • różne kąty emisji światła,
  • różne kolory światła.

Diody LED są standardowymi podzespołami elektronicznymi - mają kilka bardzo praktycznych zalet. PosiadająFarnell element14 to najwyższej klasy dystrybutor produktów, usług i rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach, przeznaczonych do projektowania, konserwacji i napraw systemów elektronicznych. Informacje o najnowszych produktach, usługach i oprogramowaniu zgromadzone w jednym miejscu, w internetowej społeczności inżynierskiej, w ramach której można wymieniać poglądy i poradzić się ekspertów. Nasza społeczność to także źródło niezależnych informacji technicznych oraz przydatnych narzędzi. Niezależnie od tego, czy zaznajamiasz się z nową technologią, pracujesz nad kolejnym projektem lub poszukujesz części do napraw, możesz zaufać firmie Farnell element14. U nas uzyskasz odpowiedzi i komponenty niezbędne do sprawnej realizacji Twoich projektów - od samego ich początku.

Farnell element14 to marka handlowa firmy  Premier Farnell plc (LSE:pfl) w Europie.

Najnowsze notatki prasowe dotyczące firmy Farnell element14:

Informacje prasowe o firmie Premier Farnell - www.premierfarnell.com/media-centre

Facebook - /element14page

Twitter - @element14news; @element14; @farnellnews

YouTube - element14
E-mail: pressoffice@premierfarnell.com

Dane kontaktowe:

Jen Cooke

Menedżer PR w Europie

Tel.: +44 (0) 113 3484904

E-mail: jcooke@premierfarnell.com

Joanna Manarczyk

Monday PR

Tel.: 48 795 468 975

E-mail: joanna.manarczyk@mondaypr.pl

 

Würth Elektronik

Würth Elektronik to największy w Europie producent rozwiązań EMC, cewek indukcyjnych, transformatorów, podzespołów RF i warystorów. Dzięki obecności na całym świecie realizowanej przez nasz techniczny zespół handlowy wspieramy projektowanie produktów od fazy koncepcyjnej aż po produkcję, niezależnie od lokalizacji. Nasza oferta produktów obejmuje ferrytowe elementy kablowe, ferrytowe elementy SMD, cewki, transformatory, podzespoły RF, warystory, materiały ekranujące, diody LED, rozwiązania typu płytka do płytki oraz przewód do płytki, złącza wejścia/wyjścia, listwy zaciskowe, złącza ZIF i kable FFC, przełączniki, a także elementy montażowe i zasilające. Wszystkie pozycje katalogowe są dostępne w magazynach. Przez cztery lata, od momentu wejścia na rynek półprzewodników przez wprowadzenie do oferty diod TVS, rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję diod LED. Koncentrujemy się na podzespołach SMD typu 0603, 0805, 1206 oraz różnych typach elementów PLCC2 + PLCC4. Oprócz klasycznych modułów jednokolorowych oferujemy również różne komponenty dwukolorowe i pełnokolorowe (RGB). Oferta obejmuje też różne diody LED odwrotnego montażu, kątowe diody LED (90°) i wybrane typy THT.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

element14
http://www.element14.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »