Kultura, sztuka » Kultura

Ferie z tańcem i sztuką

Ferie z tańcem i sztuką
Zobacz więcej zdjęć »
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca i Szkoła Artystyczno-Akrobatyczna w Poznaniu zapraszają na niesamowite ferie w mieście. To świetna propozycja dla tych, którzy lubią tańczyć, ale też „fruwać pod sufitem”

Podczas „Ferii z tańcem i sztuką” od 3 do 7 lutego w salach szkół przy ulicy R. Strzałkowskiego na Jeżycach będzie można nauczyć się nie tylko elementów tańca klasycznego, ale też jazzowego, czy ludowego. Do tego poznać ćwiczenia relaksujące i rozciągające, a nawet pofruwać, i powspinać się na szarfie, bowiem przewidziane są również zajęcia z akrobatyki.

Warsztaty odbywać się będą w trzech grupach wiekowych: pierwsza dla dzieci 5-6 lat, druga 7-9 i trzecia 10-14 lat. Dla starszych grup przygotowane zostaną także zajęcia dodatkowe z gry aktorskiej, a dla chętnych nauka śpiewu i gry na pianinie.

W tym czasie będą się także odbywały warsztaty dla dorosłych i nieco starszej młodzieży z tańca klasycznego, pilatesu, stretchingu, jogi ze stretchingiem i akrobatyki.

Na „Ferie z tańcem i sztuką” można wykupić wejściówkę na turnus (blok 1: 190 zł - zajęcia dla najmłodszych, Blok 2: 370 zł, blok 3: 390 zł), ale też bilety na pojedyncze zajęcia (Taniec klasyczny: 50 zł, uczniowie Szkoły: 38 zł; Jazz, Akrobatyka: 40 zł, uczniowie Szkoły: 34 zł; Pilates, body ballet, joga, stretching: 35 zł, uczniowie Szkoły: 28 zł).

Dla chętnych przygotowano także karnety, które obejmują zajęcia: pilates, stretching, body ballet, jogę. 4 zajęcia to koszt 100 zł lub 8 zajęć - 180 zł. Zapisy w sekretariacie Szkoły lub drogą mailową na: info@szkolabaletowa.poznan.pl. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje na stronie szkoły: http://szkolabaletowa.poznan.pl/ferie-z-tancem-sztuka-2014

Kontakt dla mediów: Juliusz Podolski, kom. 602 601 830Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

express

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »