Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Finał akcji "Polska jest fajna"

Finał akcji "Polska jest fajna"
Zobacz więcej zdjęć »
Blisko 3500 kilometrów przemierzyli reporterzy WP podczas trzeciej już, wakacyjnej edycji projektu „Polska jest fajna”. Odwiedzili ponad 50 miast i miasteczek, nakręcili 53 filmy, dołączyli do galerii portalu 900 zdjęć z niezwykłych miejsc.

Wyprawa reporterów Wirtualnej Polski rozpoczęła się na Półwyspie Helskim 1 lipca i zakończyła w Gdańsku 31 sierpnia.

W serwisie polskajestfajna.wp.pl śledziło ją ponad 1,1 miliona użytkowników. W witrynie znaleźć mogli relacje z podróży wiodącej dookoła Polski, zdjęcia i materiały filmowe, w tym kilkaset fotografii nadesłanych z różnych zakątków kraju przez samych internautów. W sekcji Ranking użytkownicy oceniali materiały powstałe podczas wyprawy, a na Forum wymieniali opinie o akcji.

W Galerii Podróżników serwisu, wśród multimedialnych relacji z wędrówki można obejrzeć m.in. podwodny film z nurkowania w mazurskich jeziorach, wywiad z żeglarzem Mateuszem Kusznierewiczem, koszykarzem Marcinem Gortatem czy Anetą Florczak - najsilniejszą kobietą świata, która specjalnie dla reporterów WP zaprezentowała swoje możliwości.

Chcieliśmy pokazać to, co naszym zdaniem zasługuje na szczególną uwagę - zarówno ludzi jak i miejsca. Okazało się, ze nie musieliśmy długo szukać, przeciwnie. Przede wszystkim poznaliśmy fantastycznych Polaków, których pasje i zainteresowania wprawiły nas w podziw i zdumienie." - mówi Emilia Hałas, reporterka WP, która wraz z Maciejem Pilarskim wygrała konkurs na udział w projekcie „Polska jest fajna".

Akcja cieszyła się rekordowym zainteresowaniem internautów. Najbardziej satysfakcjonuje nas interakcja z użytkownikami, codziennie otrzymywaliśmy e-maile ze zdjęciami, wpisy do Rankingu i Forum - podkreśla Paulina Wilczek z Wirtualnej Polski, koordynator projektu. - Teraz krótka chwila na wypoczynek i zaczynamy przygotowania do kolejnej wyprawy, za rok." - dodaje Paulina Wilczek.

Serwis Polska Jest Fajna: http://polskajestfajna.wp.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »