Dom » Wnętrza

Finał konkursu - sypialnia dla Fabryki Mebli na Żywo

Finał konkursu - sypialnia dla Fabryki Mebli na Żywo
Zobacz więcej zdjęć »
Już 17 czerwca zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy projekt mebli do sypialni, który zostanie „na żywo” wyprodukowany podczas targów DREMA 2011.

Konkurs „Projekt sypialni dla Fabryki Mebli na Żywo 2011” został zainicjowany i zorganizowany przez Prof. Dr J Smardzewskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jego ideą było wyłonienie projektów, które w najlepszy sposób odzwierciedlają normy współczesnego wzornictwa przemysłowego pod względem walorów estetycznych, innowacyjności i funkcjonalności. Konkurs skierowany został  do studentów III roku meblarstwa Wydziału Technologii Drewna, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.


Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca o godzinie 16.00 w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose, przy ul. Grunwaldzkiej 104. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – KMK Kolekcja Mebli, to firma, która kładzie szczególny nacisk nie tylko na klasę  i jakość wykonania, ale przede wszystkim na doskonałe wzornictwo. Oryginalny design i innowacyjność konstrukcji brył mebli Klose zapewniają jej stałą obecność w gronie producentów nagradzanych za wzornictwo tworzonych kolekcji.W tym roku Kolekcja Mebli Klose wspiera organizatorów konkursu kierując się przekonaniem, że wsparcie młodych twórców w tym zakresie jest inwestycją w przyszłość polskiego wzornictwa mebli.

„Współczesny Klient stawia przed nami wysokie wymagania. Meble muszą być nie tylko funkcjonalne i doskonałe wykonane, liczy się oryginalność – świeże spojrzenie na design. Polscy projektanci dowodzą, iż z powodzeniem mogą stawać w szranki z innymi. Ważne jednak by zadbać o rozwój przyszłych twórców, by stworzyć im odpowiednie warunki już teraz, promować najlepsze pomysły, a najzdolniejszym umożliwić zaistnienie na szerszej arenie. Stąd inicjatywa skierowana do studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, z którym współpracujemy od dawna. Najlepsze prace zostaną przez nas nagrodzone, nie wykluczamy wdrożenia zwycięskiego projektu do produkcji.Wierzymy, że konkurs na sypialnię to początek szerszej akcji,  a jej idea zyska poparcie nie tylko uczelni oraz organizacji studenckich, ale również środowiska projektantów i architektów. – mówi Prezes Kolekcji Mebli Klose Wojciech Gieburowski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »