Rozrywka i wypoczynek » Sport

Finały EURO

Finały EURO
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1996 roku w finałach Mistrzostw Europy zamiast 8 drużyn gra 16. Niektórzy uważają, że największych emocji dostarczał 8-mio drużynowy turniej, a złota era przypadała na lata 70-te i 80-te.

W tym miesiącu będziecie mogli ocenić to sami. Niezwykle rzadko emitowane mecze takie jak finał z 1976 roku między Niemcami Zachodnimi a Czechosłowacją.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W programie również finał rozegrany pomiedzy Hiszpanią a Francją w 1984 roku. Francja gościła siódme Mistrzostwa Europy. Prowadzeni przez wielkiego Michela Platiniego, zagrali pamiętny turniej. Finał 1992 rozegrany pomiędzy Danią a Niemcami to niesamowite zrządzenie losu. Dania do finałów dostała się w dosyć wyjątkowy sposób i od razu trafiła na doskonale przygotowaną drużynę Klinsmanna. Turniej w Holandii i Belgii 2000 przeszedł oczekiwania, a finał rozegrany został pomiędzy dwoma zdecydowanie najlepszymi zespołami mistrzostw: Francją i Włochami. Podczas Finału 2004, Portugalia była zdecydowanym faworytem. Ronaldo, Figo, Deco to światowej sławy gwiazdy. Lecz Grecja była niespodzianką turnieju. Te turnieje, oraz wiele innych fascynujących spotkań piłkarskich z ubiegłych sezonów tylko na antenie ESPN Classic. 

Zapraszamy od 6 do 9 kwietnia, o godz. 22:00 

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »