Rozrywka i wypoczynek » Sport

Finały Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Finały Mistrzostw Świata w piłce nożnej
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować najlepsze mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej aż do finałów z 2010 roku. Finały Mistrzostw Świata w piłce nożnej czasami nie dostarczają tylu emocji ilu byśmy chcieli, a sam styl grających pozostawia wiele do życzenia.

W tym programie pokazujemy tylko najlepsze, najciekawsze, pełne akcji finały wszechczasów. Chociażby niespodziewane zwycięstwo Włochów nad Niemcami z 1982.

Hiszpania '82 to mistrzostwa pełne niespodzianek takich jak początkowe sukcesy Algierii. Jednak sam finał to typowy klasyk. Piłkarska poezja w wykonaniu Brazylii z 1970, to pojedynek na szczycie. Włosi - czarny koń mundialu trafili do finału pokonując Niemców w prawdziwie epickiej batalii ale Pele, Jairzinho i Rivelino jak zawsze byli w super formie. Finał Mistrzostw z 1966 nadal zachwyca angielskich kibiców. Dla reszty świata to był po prostu bardzo ciekawy mecz piłki nożnej z dużą ilością bramek. Niemcy walczyli do samego końca. Finał 1974 również rozegrała drużyna Niemiec przeciwko drużynie Holandii. Niesamowity i od pierwszego gwizdka dramatyczny mecz. Karny w pierwszych minutach to powód niezwykłej walki do samego końca. Na koniec miesiąca ESPN Classic zaostrza apetyty widzów pokazując najlepsze mecze Mundialu 2006.

Zapraszamy od 6 do 10 lipca, o godz. 23:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »