Technologie » Internet

Finmarket.pl – nowa jakość zakupów online

Finmarket.pl – nowa jakość zakupów online
Zobacz więcej zdjęć »
Na polski rynek e-commerce wchodzi Finmarket.pl – wielofunkcyjna platforma, która oferuje dostęp do blisko 5000 polskich sklepów internetowych, pomagając w wyborze produktów i usług z pośród propozycji dostawców z 12 branż.

Finmarket.pl to platforma, która umożliwia dostęp do najszerszej gamy produktów i usług dostawców z branży telekomunikacyjnej, turystycznej, motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej, nieruchomości i FMCG, pod jednym adresem www. Serwis pozwala dokonać wszystkich czynności związanych z zakupami nie opuszczając strony internetowej.  Bez wychodzenia z domu załatwimy sprawy związane z naszymi finansami, kupimy prezent urodzinowy dla znajomego, albo zamówimy bilet lotniczy utrzymując przy tym najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

„Proces przygotowania platformy od strony technologicznej, jak również czysto biznesowej zajął ponad rok. Do naszych biznes partnerów należą największe firmy polskie i międzynarodowe reprezentujące wiele różnych branż, a w każdej z zakładek Internauci mają kompletny przegląd najlepszych ofert na rynku, dlatego nie muszą korzystać z wielu porównywarek cenowych. Od dziś mają wszystko na jednej multifunkcjonalnej platformie – Finmarket.pl”- tłumaczy Ewelina Fastyn, Managing Director Finmarket.pl

Za pomocą serwisu możemy porównać taryfy operatorów komórkowych oraz dostawców telewizji i internetu. Dzięki dostępowi do bieżących informacji na temat promocji w okolicznych supermarketach oraz bonom zniżkowym, które znajdziemy w zakładce ZAKUPY, zmniejszymy koszty codziennych wydatków. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na przyjemności. W zakładce PODRÓŻE porównamy koszt wycieczki w ciepłe kraje. W przypadku gdy źle znosimy wysokie temperatury lub lubimy niezależność w czasie urlopu, w tym samym miejscu możemy zakupić bilet lotniczy oraz nocleg w dowolnym miejscu na świecie. Gdy nie mamy ochoty nigdzie wyjeżdżać, Finmarket.pl podpowie nam jak zapłacić mniej za kolacje we dwoje lub aromatyczny masaż  przeszukując oferty zakupów grupowych.

Jeśli po wykupieniu wycieczki pomyślimy o ubezpieczeniu naszej podróży, nie opuszczając platformy Finamrket.pl możemy dokonać zakupu najbardziej optymalnej polisy. Serwis w przejrzysty sposób przeprowadzi nas krok po kroku przez wszystkie etapy: od określenia naszych preferencji przez porównanie dostępnych ofert, po zakup odpowiedniego produktu lub usługi.

Platforma Finmarket.pl to także doskonały partner w naszych codziennych czynnościach. Z łatwością sprawdzimy  lokalizację najbliższej stacji benzynowej, placówki bankowej, bankomatu oraz obliczymy koszt przejazdu taksówki na wybranej trasie.

Nigdzie indziej nie oszczędzimy tak wiele korzystając z jednej platformy internetowej – Finmarket.pl

 

Więcej informacji na stronie: www.finmarket.pl

Dołącz do nas na Facebooku na Finmarket.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »