Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Firma Alfa oraz Centrum Medycyny Ekologicznej działają wspólnie na rzecz zdrowia

Firma Alfa oraz Centrum Medycyny Ekologicznej działają wspólnie na rzecz zdrowia
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Alfa – producent i dystrybutor bioaktywnego nektaru ALFA NECTAR – rozpoczęła współpracę z Centrum Medycyny Ekologicznej. Decyzja o podpisaniu umowy z placówką jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju firmy.

Kontrakt przewiduje możliwość dystrybuowania produktu ALFA NECTAR na terenie placówki. Dzięki porozumieniu o współpracy, firma Alfa weźmie udział w programie obejmującym profilaktykę zdrowotną pacjentów kliniki. Co oznacza, że specjaliści CME będą rekomendować nektar szczególnie osobom, które w sposób naturalny zechcą polepszyć stan swojego zdrowia. Podstawową rolą CME jest rozpoznawanie źródeł występowania, leczenie i zapobieganie chorobom wywołanym przez toksyczne czynniki środowiska. Centrum przeprowadza w tym celu unikalne badania diagnostyczne, które korzystają ze zdobyczy nowoczesnej toksykologii oraz biochemii środowiskowej. W Centrum pracują zarówno eksperci medycyny naturalnej, lekarze jak również terapeuci, którzy wykonują swoje obowiązki zgodnie z ideą medycyny ekologicznej.

Jak podkreśla Aneta Walęga rzecznik firmy Alfa, producenta ALFA NECTARU „myśl przewodnia Centrum Medycyny Ekologicznej - koncentrująca się na traktowaniu każdego pacjenta indywidualnie - jest nam szczególnie bliska. To dla nas zaszczyt, że instytucja podjęła decyzję o współpracy z nami i doceniła nasze wysiłki w stworzeniu produktu, który ma szerokie zastosowanie w profilaktyce zdrowotnej. Jest nam niezmiernie miło, że specjaliści Centrum Medycyny Ekologicznej podpisują się pod naszymi produktami i rekomendują je swoim pacjentom".

ALFA NECTAR jest produktem bioaktywnym, a swoje wyjątkowe właściwości zdrowotne zawdzięcza wielowiekowej recepturze oraz jakości używanych surowców. Wszystkie produkty posiadają atest i pochodzą od sprawdzonych, polskich producentów, co przekłada się na jakość i unikalne właściwości zdrowotne nektaru. Ponadto firma stosuje tylko wysokiej jakości wodę, wolną od dużej ilości żelaza i manganu. W skład nektaru wchodzą soki z owoców aronii i czarnej porzeczki oraz miód. Czarna porzeczka i aronia kryją w sobie wiele cennych składników, o znakomitym wpływie na ludzki organizm. Jednak po zerwaniu owoców ich dobroczynne właściwości ulegają degradacji. Naukowcy współpracujący z firmą ALFA opracowali metodę aktywacji witamin i minerałów, dzięki której ponad 90% korzystnie działających substancji zawartych w owocach aronii, czarnej porzeczki oraz w miodzie zostaje przyswojonych przez organizm człowieka. Dlatego też, ALFA NECTAR jest jedynym produktem o tak unikatowych właściwościach nie tylko w Polsce, ale i na świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

5_tka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »