Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Firma Boehringer Ingelheim nagrodzona certyfikatem Top Employers Polska 2012

Boehringer Ingelheim – innowacyjna firma farmaceutyczna - jest jedną z 32 organizacji, które w tym roku otrzymały prestiżowy tytuł Top Employers Polska 2012. Badanie Instytutu CRF potwierdziło, że firma Boehringer Ingelheim oferuje swoim pracownikom wyjątkowe warunki pracy.

Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, zakończył tegoroczne badania nad polityką i działaniami HRM (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – ZZL) polskich pracodawców. Firma Boehringer Ingelheim znalazła się w wąskim gronie organizacji, którym przyznano certyfikat Top Employers Polska 2012.

Firmy oceniano według następujących kategorii: świadczenia podstawowe i dodatkowe dla pracowników, warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz kultura organizacyjna firmy. Certyfikat Top Employers Polska 2012 przyznano organizacjom, które spełniły surowe kryteria badania. Boehringer Ingelheim uzyskał szczególnie wysokie wyniki przede wszystkim w obszarze szkoleń i rozwoju oraz świadczeń podstawowych.

Zdaniem Magdaleny Kusik, Country Managera Top Employers Polska: „Wyjątkowa polityka i praktyka HRM polskich Top Employers pokazuje, że ich priorytetem jest zarządzanie talentem. Pracownikom oferuje się nie tylko to, co interesuje ich w danym momencie, ale również to, co pomoże im przygotować się do następnego kroku w swojej karierze wewnątrz firmy. Top Employers Polska 2012 jasno pokazują, że doceniają swoich pracowników i dbają o nich.”

Katarzyna Ługowska, Human Resources Director w Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. potwierdza to stwierdzenie. „W Boehringer Ingelheim każdy pracownik jest traktowany jak talent, a zarządzanie talentami jest strategicznym priorytetem firmy. Oczekujemy od każdego, że będzie nie tylko osobą kompetentną, ale także rozwijającą się i ambitną. Jesteśmy gotowi zainwestować w rozwój każdego, kto ma niezbędny potencjał. Nasz system zarządzania wynikami pracy i kompetencjami pozwala wyłonić osoby o dużym potencjale oraz wysokiej klasy ekspertów. W ten sposób ocenieni pracownicy znajdują się w korporacyjnej bazie osób o wysokim potencjale, a o ich rozwoju dyskutujemy na poziomie regionalnym oraz globalnym”.

Więcej informacji na temat Boehringer Ingelheim można znaleźć na www.boehringer-ingelheim.pl. Szczegółowe dane o Instytucie CRF, badaniu i wynikach firmy Boehringer Ingelheim znajdą Państwo na http://www.topemployers.pl/BoehringerIngelheim.aspx  

O firmie Boehringer Ingelheim

Grupa Boehringer Ingelheim, z siedzibą w Ingelheim w Niemczech, jest jedną z 20 wiodących firm farmaceutycznych na świecie. Działa na rynkach całego świata za pośrednictwem 145 podmiotów stowarzyszonych i zatrudnia ponad 42 000 pracowników. Od czasu powstania w roku 1885 celem działania tego rodzinnego przedsiębiorstwa jest badanie, opracowywanie, wytwarzanie i sprzedaż innowacyjnych produktów o wysokiej wartości terapeutycznej, przeznaczonych do stosowania u ludzi i zwierząt.

Głównym elementem kultury firmy Boehringer Ingelheim jest zobowiązanie do działań zgodnych z zasadami odpowiedzialności społecznej. Fundamentem globalnej działalności firmy jest zaangażowanie w projekty społeczne, opieka nad pracownikami i ich rodzinami oraz zapewnianie wszystkim pracownikom równych szans. Współpraca i wzajemny szacunek oraz ochrona środowiska i zrównoważony rozwój stanowią nieodłączną część wszystkich przedsięwzięć firmy Boehringer Ingelheim.

W roku 2010 firma odnotowała przychody netto ze sprzedaży na poziomie 12,6 mld euro. 24% wartości przychodów netto ze sprzedaży leków na receptę, stanowiących największy segment biznesowy, zainwestowano w badania i rozwój.

Więcej informacji na stronach:

http: www.boehringer-ingelheim.com

www.thewhiteroom.infoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.
http://www.boehringer-ingelheim.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »