Firma » Biznes

Firma DUO TES podpisała umowę na wdrożenie systemów informatycznych od Infinite

Firma DUO TES podpisała umowę na wdrożenie systemów informatycznych od Infinite
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek dóbr szybkozbywalnych (FMCG) charakteryzuje duża dynamika. Firmy, którym zależy na zachowaniu konkurencyjności muszą stale polepszać jakość swoich usług. To z kolei pociąga za sobą konieczność wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku FMCG firma DUO TES podpisała umowę na wdrożenie systemów informatycznych: ehurtownia, EDInet Communicator, Archiwum oraz EDInet Connector od Infinite.

DUO TES to jeden z liderów rynku spożywczego na Mazowszu. W swojej ofercie posiada asortyment największych i najlepszych producentów polskich oraz zagranicznych. Koncentracja firmy na wybranym rynku pozwala zapewnić klientom możliwie jak najkrótszy czas realizacji zamówień.  Wdrożenie systemów od Infinite przełoży się natomiast w sposób bezpośredni na usprawnienie funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Zarówno składanie jak i realizacja zamówień staną się łatwiejsze, a zarządzanie stanami magazynowymi odbywać się będzie w czasie rzeczywistym, co pomoże w wyeliminowaniu błędów związanych z ewentualnymi brakami. Zintegrowanie wdrażanych rozwiązań zminimalizuje też ryzyko pomyłek, które mogą się pojawić w trakcie ręcznego wprowadzania danych.

System ehurtownia zostanie również bez wątpienia doceniony przez wszystkich kontrahentów DUO TES. Dla nich oznacza on bowiem krótszy czas realizacji wszystkich zamówień oraz łatwy sposób regulowania należności. Nie bez znaczenia jest także możliwość integracji z systemem SFA przeznaczonym dla Producentów współpracujących z DUO TES, co ma na celu zwiększenie poziomu sprzedaży firmy. 

W chwili obecnej już kilkaset sklepów współpracujących z wyżej wspomnianym przedsiębiorstwem może korzystać z systemu ehurtownia i tym samym szybko i sprawnie dokonywać zamówień niezbędnych produktów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »