Gospodarka » Chemia

Fix All Presspack

Fix All Presspack
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o trudno dostępnych miejscach firma Soudal stworzyła wyjątkowy klej-uszczelniacz - Fix All Classic w wersji Presspack. To najnowszy produkt należący do opartych na bazie polimerów hybrydowych preparatów z rodziny Fix All.

Fix All Classic w nowym opakowaniu Presspack posiada  specjalny dozownik dzięki któremu można go aplikować utrzymując opakowanie ciśnieniowe w każdej pozycji, stosując również w miejscach trudno dostępnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Metalowy kartusz wyposażono w zamknięcie umożliwiające łatwą aplikację, a jednocześnie zabezpieczające przed przypadkowym opróżnieniem. Aby odblokować zawór i rozpocząć dozowanie wystarczy tylko przekręcić czerwoną dyszę o 90°, a następnie nacisnąć na kabłąk, aby łatwo i bez wysiłku wycisnąć odpowiednią ilość kleju-uszczelniacza bezpośrednio na podłoże. Zatyczka zabezpieczająca pełni jednocześnie funkcję euro lock-a.

Fix All Classic w wersji Presspack, podobnie jak inne produkty z grupy Fix All, charakteryzuje się niezwykle wysoką siłą spajania, a jednocześnie doskonałą przyczepnością do wszystkich materiałów i podłoży, bez konieczności wcześniejszego ich przygotowania. Wilgotne powierzchnie również nie stanowią dla niego problemu. Niewątpliwą zaletą jest również chemicznie neutralny  skład produktu, co gwarantuje brak przebarwień podłoża. Fix All Presspack dostępny jest w białej wersji kolorystycznej, w opakowaniu 200 ml.

Fix All Presspack: opakowanie-kartusz 200ml, cena – ok.27-29 zł brutto.www.soudal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »