Gospodarka » Żywność

Food truck Petit Beurre Jutrzenka z tournée po Polsce

Food truck Petit Beurre Jutrzenka z tournée po Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Food truck Petit Beurre Jutrzenka wyruszył w trasę. O tym, jak smakują słodkie i wytrwane przekąski z herbatnikami przekonają się wszyscy, którzy pojawią się na jego trasie! Food truck odwiedzi duże eventy, jak i bardziej kameralne miejsca w różnych zakątkach kraju.

Petit Beurre marki Jutrzenka świetnie smakują zarówno samodzielnie, jak i z dodatkami. Herbatniki to pomysł na szybką i smaczną przekąskę zarówno w słodkim, jak i w wytrawnym wydaniu. Stanowią doskonałą bazę do ciast, deserów, tartinek czy mini kanapek. Przekonają się o tym wszyscy, którzy skosztują pyszności serwowanych z oryginalnego food trucka Petit Beurre Jutrzenka.

 

Food truck Petit Beurre Jutrzenka wyruszył w tournée po Polsce. Od końca sierpnia do połowy października będzie serwował przekąski z herbatnikami Petit Beurre do pieczenia i Petit Beurre Ekstra Kruche. Wszyscy, którzy znajdą się na jego trasie będą mogli bezpłatnie skosztować ciasteczkowych pyszności i odpocząć na wygodnych leżakach. Food truck pojawi się na dużych eventach, jak i w bardziej kameralnych miejscach w różnych zakątkach Polski.

 

Informacje o miejscach, które odwiedzi food truck Petit Beurre Jutrzenka będą na bieżąco udostępniane na www.facebook.com/JutrzenkaPetitBeurre. Na jego trasie znajduje się m.in. Warszawa, Poznań, Opole, Kraków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Colian
http://colian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »