Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Fredrika Stahl na wyjątkowej imprezie z Carlo Rossi w Dniu Kobiet

Fredrika Stahl na wyjątkowej imprezie z Carlo Rossi w Dniu Kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Dnia Kobiet marka Carlo Rossi, zaprasza 8 marca na wyjątkową imprezę w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny podczas, której wystąpi światowej sławy piosenkarka jazzowa Fredrika Stahl. Artystka będzie gwiazdą imprezy promującej serię płyt Sygnowano Fabryka Trzciny.
Ostatki przypadające w tym roku na Dzień Kobiet będą miały niezwykłą oprawę. Na zaproszenie marki Carlo Rossi, agencji STX JAMBOREE oraz Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny już we wtorek, 8 marca właśnie w Fabryce Trzciny wystąpi Fredrika Stahl - jedna z najbardziej pożądanych gwiazd muzyki jazzowej młodego pokolenia. Artystka będzie gwiazdą kolejnej z cyklu popularnych imprez promujących kompilacje Sygnowano Fabryka Trzciny. Podczas koncertu wokalistka wykona swoje najpopularniejsze kompozycje.

W trakcie imprezy marka Carlo Rossi przygotowała wyjątkową niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Tylko na ten jeden wieczór mistrzowie florystyki,  projektujący stroje z kwiatów dla największych polskich gwiazd, stworzą niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju kompozycję- Carlo Rossi w kwiatach. Ten ekskluzywny prezent zostanie rozlosowany wśród publiczności. O dodatkowe atrakcje w trakcie ostatkowej zabawy zadba również kultowy kolektyw DJ-ów - KOKO BEND.

Fredrika Stahl jest obecnie jedną z najgłośniejszych młodych gwiazd muzyki jazzowej. Dzięki swojemu niespotykanemu talentowi, niepowtarzalnemu brzmieniu głosu, ogromnej muzykalności oraz wyjątkowej umiejętności oddziaływania na emocje słuchaczy często porównywana jest do takich gwiazd jak Nora Jones, Lisa Ekdahl, Tracy Chapman, Regina Spektor czy Emiliana Torrini.

Artystka nie daje się łatwo zaszufladkować w jednym gatunku muzycznym. Mimo, że w wywiadach nie ukrywa, iż najbliższy jej sercu jest jazz, to w jej piosenkach bez trudu można odnaleźć elementy muzyki pop, soul, blues, czy nawet swing.

Urodzona w Szwecji, mieszkająca we Francji wokalistka nagrała dotychczas trzy znakomicie przyjęte albumy: A Fraction Of You (2006), Tributaries (2008) oraz najnowszy Sweep Me Away (2010). Piosenkarka także z powodzeniem koncertuje na całym świecie dając rocznie ponad 100 występów.


W ubiegłym roku Francuzka została zaproszona do współpracy przy nagraniu nowej wersji piosenki Twinkle Twinkle Little Star wykorzystanej w kampanii reklamowej jednej ze znanych marek samochodowych, co przyniosło artystce ogromną popularność na całym świecie.

Początek imprezy jest zaplanowany na godz. 20.00, natomiast występ Fredriki Stahl na godz. 21.00. Bilety na koncert w promocyjnej cenie 85 PLN można nabyć w kasie Fabryki Trzciny oraz w systemach sprzedaży Eventim (www.eventim.pl), Shortcut (www.shortcut.pl), TicketPro (www.ticketpro.pl).


W cenie biletu wliczony jest open bar na wino Carlo Rossi. Wstęp na wydarzenie od 18 lat.

Sponsorem imprez promujących serię płyt Sygnowano Fabryka Trzciny jest producent wina Carlo Rossi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »