Firma » Biura

Fujitsu przedstawia nową linię skanerów: serię SP

Fujitsu przedstawia nową linię skanerów: serię SP
Zobacz więcej zdjęć »
PFU (EMEA) Ltd. zaprezentowało trzy nowe modele skanerów dokumentowych Fujitsu: SP-1120, 1125 i 1130. Firma poszerza tym samym swoje portfolio produktowe, na które składały się dotychczas urządzenia z serii fi oraz ScanSnap.

Nowe skanery zaprojektowane zostały z myślą o firmach, które chcą zwiększyć wydajność swojej pracy. Są zatem w stanie rejestrować obraz z prędkością 20, 25 lub 30 stron na minutę (druk dwustronny A4 w kolorze, 200/300 dpi). Skanery z serii SP pomagają realizować ściśle określone zadania, jak np. skanowanie dokumentów do archiwum czy zastosowanie w kancelarii małej firmy. Wszystkie urządzenia z serii SP wyposażone są w sterownik PaperStream IP oraz oprogramowanie poprawiające jakość rejestrowanego obrazu.

„Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania do skanowania z prędkością od 20 do 30 stron na minutę” – mówi Mike Nelson, Vice President, PFU (EMEA) Ltd., spółka zależna Fujitsu. Modele z nowej serii SP wychodzą naprzeciw temu zapotrzebowaniu i oferują rozwiązania wysokiej jakości, której klienci oczekują od skanerów dokumentowych Fujitsu. Nowe urządzenia pozwalają jednocześnie obniżyć koszty skanowania”.

 

„We wszystkich firmach, które potrzebują dedykowanych rozwiązań do digitalizacji dokumentów do pojedynczych aplikacji, pozwalających na skanowanie od 20 do 30 stron na minutę, nowa seria SP będzie najbardziej ekonomicznym wyborem”, mówi Klaus Schulz, Manager Product Marketing EMEA w PFU (EMEA) Ltd.

 

Większa wydajność dzięki oprogramowaniu PaperStream IP

Oprogramowanie Fujitsu PaperStream IP automatycznie dostarcza optymalny plik z zeskanowanym obrazem, by odciążyć użytkownika. Sterownik PaperStream IP, obsługujący standardy TWAIN i ISIS, automatycznie wykrywa rozmiar dokumentu, jego rodzaj (jednostronny/dwustronny) oraz ułożenie. Dostarcza ponadto wyjątkowo wyraźne obrazy, przyspieszając proces OCR (rozpoznawanie znaków), nawet przy skanowaniu znaków wodnych czy pogiętych lub zabrudzonych dokumentów. W pakiecie oprogramowania znajduje się także ABBYY FineReader Sprint, umożliwiający tworzenie plików z funkcją wyszukiwania, a także Presto! PageManager do zarządzania dokumentami i edytowania.

 

Kompaktowe urządzenie łatwe w obsłudze

Kompaktowy rozmiar modeli z serii SP sprawia, że są one idealne do postawienia na biurku czy w recepcji. Na łatwym w obsłudze panelu umieszczono zaledwie dwa przyciski (rozpoczęcie/zakończenie skanowania, włączenie/wyłączenie skanera), dzięki czemu skanery są proste w obsłudze i eliminują ryzyko ludzkiego błędu. Każde z urządzeń wyposażono w specjalną rolkę, która oddziela od siebie strony, oraz czujnik ultradźwiękowy, zapobiegający błędom jednoczesnego pobrania kilku arkuszy. Prosta ścieżka przebiegu papieru umożliwia skanowanie laminowanych kart, urządzenie ma również funkcję skanowania obu stron jednocześnie. Automatyczny podajnik dokumentów mieści 50 kartek.

 

Modele Fujitsu SP-1120/1125/1130 będą dostępne u partnerów handlowych Fujitsu od czerwca 2015. Sugerowana cena detaliczna SP-1120 wynosi 379 € (289 £, 489 $) z VAT, SP-1125 429 € (329 £, 549 $) z VAT, a SP-1130 – 549 € (424 £, 699 $) z VAT. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


nowoczesne regały do salonu
regały i do salonu w nowoczesnym stylu zadbaj o wyjątkową dekorację mieszkania zajrzyj bogaty wybór radość z zakupów

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »